Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Kazokiškių gražiausių sodybų šeimininkai nominuoti penkiose kategorijose

Rugsėjo–spalio mėnesiais Elektrėnų savivaldybėje tęsiama graži tradicija – įvairių Rudens švenčių metu seniūnijose buvo pagerbti išpuoselėtų sodybų šeimininkai. Siūlome susipažinti su gražiausių sodybų nominantais. Šįkart – Kazokiškėse.

Kazokiškių kraštas kasmet vis gražėja ir jau antri metai, bendru komisijos, kurią sudarė Kazokiškių seniūnas Arvydas Vyšniauskas, UAB VATTC sąvartyno eksploatacijos skyriaus vadovas Virgilijus Pruskas, bendruomenės atstovė Genutė Stankevičienė, bibliotekininkė Daiva Pileckienė ir kultūros darbuotoja Vaida Belickienė, sprendimu, šiais metais sodybų savininkus nutarta nominuoti penkiose kategorijose.

Jų savininkai buvo apdovanoti, kaip niekada, gausiomis atminimo dovanomis ir suvenyrais, padėkota, kad gražina ir puoselėja Kazokiškių kraštą. UAB VAATC, bendradarbiaudama su Kazokiškių seniūnija, nugalėtojams įsteigė 50 Eur vertės dovanų kuponus įsigyti augalams, taip paskatindami dar daugiau puošti ir gražinti savo sodybas.

Nugalėtojai:

  1.  Nijolė ir Jaronimas Gumbiai –„Tvarkingiausia sodyba“ – džiaugėsi gautu apdovanojimu. Sodyboje tvarkosi kartu su vyru, padeda ir vaikai. Kiemas augalais išpuoštas, neperkrautas, kiekvienas daiktas turi savo vietą. Atsakingai rūšiuoja atliekas, kas šiuo metu yra labai svarbu.
  2. Irena ir Juozas Skrebutėnai – „Žydinti sodyba“. Apdovanojimą komisija skyrė dėl teritorijoje žydinčių gėlių įvairovės. Akį patraukė namas, skendintis žiedų jūroje. Šeimininkė pasakojo, kad iš mugių visuomet grįžta su nauju augalu ir tuomet sprendžia, kur augalą pasodinti. Su malonumu aprodė ir papasakojo apie augalus, mielai dalijasi augalais ir su kaimynais. Labai džiaugėsi apdovanojimu. Tvarkosi kartu su vyru.
  3. Eugenijus ir Vaiva Ališankos – „Stilingiausia sodyba“. Viskas taip skoningai sutvarkyta – ypač akį traukė raudonos namo langinės, senoviniai rakandai, tiesiog negali atsižiūrėti – tokia tvarka, toks gražus stilius, ir viskas pačių šeimininkų rankomis sukurta. Džiaugėsi šeimininkai gautu apdovanojimu, tvarkosi sodyboje patys.
  4. Jadvyga Rosliakienė – „Spalvingiausia sodyba“. Sodyba skendi spalvose, p. Jadvyga džiaugėsi apdovanojimu, labai netikėta buvo. Tvarkosi kiek gali pati, padeda netoliese gyvenantys vaikai. Už gautą dovanų kuponą augalams jau dabar planuoja, kokius augalus pavasarį įsigis, kur sodins.
  5. Alvyra ir Jonas Gliaudeliai – „Gražiausia sodyba“. Neįmanoma atsigėrėti Alvyros ir Jono sodybos grožiu. Sunku įsivaizduoti, kiek darbo reikia įdėti puoselėjant šitą grožį. Meilė augalams atkeliavo nuo pat vaikystės, kuomet p. Alvyra su savo mama pirkdavo augalus, sodindavo ir prižiūrėdavo. Sodyboje puikuojasi tiek vienmetės, tiek daugiametės gėlės, medeliai, krūmai, žydinčios gėlės – viskas taip skoningai sudėliota. Sukurtas sodas pradeda žydėti anksti pavasarį ir džiugina akį iki pat vėlyvo rudens. Prie kuriamo grožio prisideda visa šeima – vyras, vaikai, ir visi kartu mielai kuria ir tvarko sodybos aplinką. Labai džiaugėsi apdovanojimu.

Kazokiškių seniūnijos Zabarijos kaime gyvenantys Janina ir Giedrius Davidavičiai gavo „Egzotiškiausios sodybos“ apdovanojimą, kadangi jų sodyboje apsigyveno porelė gražuolių ir draugiškų alpakų. Ateityje šeimininkai planuoja įsigyti jų ir daugiau. Alpakoms buvo įteikta dėžutė traškių morkų.