Svarbi informacija Aikštelių lankytojams

Svarbi informacija didelių gabaritų atliekų surinkimo Aikštelių (www.vaatc.lt/aiksteles/) lankytojams:
UAB VAATC siekia, kad atliekų tvarkymo procesas nesustotų, tačiau turime imtis papildomų apsaugos priemonių ir prašome Jūsų jų griežtai laikytis.
• Jokiu būdu nesilankyti Aikštelėse, jei pagal nustatytas taisykles privalo izoliuotis nuo aplinkinių.
• Primygtinai prašome visų didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių lankytojų griežtai laikytis šių įpareigojimų:
• dėvėti medicinines kaukes,
• dėvėti vienkartines pirštines,
• vengti tiesioginio fizinio kontakto,
• laikytis saugaus atstumo (ne mažiau kaip 2 metrai ir ne ilgiau kaip 15 min.),
• griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (kosėjimo, čiaudėjimo etiketo). Tolesnę informaciją apie Aikštelių darbą sekite tinklalapyje www.vaatc.lt ir socialinio tinklo Facebook paskyroje www.facebook.com/atliekukultura/

Už pristatytas atliekas – tik banko kortele!

Informuojame, kad Vilniaus regiono nepavojingų komunalinių atliekų sąvartyne, (Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav.), nuo 2020.03.17 atsiskaityti už pristatytas atliekas galima tik banko kortele.


Sustabdyta stotelių DĖK’UI veikla

Svarbi informacija stotelių „DĖK’UI“ lankytojams:
Atsižvelgus į ekstremalios situacijos dėl galimo koronaviruso epidemijos pavojaus paskelbimą šalyje, laikinai sustabdyta dalijimosi daiktais stotelių „DĖK‘UI“ veikla.
Informuojame, kad tie, kurie daiktus jau yra rezervavę, juos galės atsiimti, kai tik atnaujinsime veiklą. Tolesnę informaciją apie stotelių darbą sekite socialinio tinklo Facebook paskyroje www.facebook.com/atliekukultura/, interneto svetainėse www.stoteledekui.lt ir www.vaatc.lt.
Dėkojame už Jūsų supratingumą. Atkreipiame dėmesį, kad didžiųjų gabaritų atliekų priėmimas tam skirtose aikštelėse tęsiamas.

Jei nėra būtinybės – atidėkite atvykimus

Lietuvoje paskelbus visuotinį karantiną, didelių gabaritų atliekų surinkimo atliekų aikštelėse darbai nestoja. Darome ir darysime viską, kad gyventume tvarkingai.

O Jums norime ištarti Ačiū.   

Šią savaitę paskelbėme rekomendacijas, nurodančias, kaip reikėtų elgtis atliekų surinkimo aikštelėse, siekiant užtikrinti darbuotojų ir lankytojų saugumą. Dėkojame jums, kad išgirdote mūsų prašymą lankytis aikštelėse tik būtinais atvejais – šią savaitę turėjome 20 proc. mažiau lankytojų nei įprastai.

Norime paprašyti bei paskatinti ir toliau laikytis rekomendacijų. Jeigu nėra būtinybės – dėl Jūsų pačių saugumo, kad išvengtumėte žmonių susibūrimų, atidėkite savo atvykimą į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles. Ačiū!

Būkime sveiki!