• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Jei nėra būtinybės – atidėkite atvykimus

Lietuvoje paskelbus visuotinį karantiną, didelių gabaritų atliekų surinkimo atliekų aikštelėse darbai nestoja. Darome ir darysime viską, kad gyventume tvarkingai.

O Jums norime ištarti Ačiū.   

Šią savaitę paskelbėme rekomendacijas, nurodančias, kaip reikėtų elgtis atliekų surinkimo aikštelėse, siekiant užtikrinti darbuotojų ir lankytojų saugumą. Dėkojame jums, kad išgirdote mūsų prašymą lankytis aikštelėse tik būtinais atvejais – šią savaitę turėjome 20 proc. mažiau lankytojų nei įprastai.

Norime paprašyti bei paskatinti ir toliau laikytis rekomendacijų. Jeigu nėra būtinybės – dėl Jūsų pačių saugumo, kad išvengtumėte žmonių susibūrimų, atidėkite savo atvykimą į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles. Ačiū!

Būkime sveiki!