• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Pablo Picasso įkvėptos dirbtuvės

Ispanas Pablo Picasso – vienas garsiausių dailininkų pasaulyje. Džinsai – populiariausios pasaulyje kelnės. Ar įmanoma tai sutalpinti į vieną atviruką? Pabandykime kartu! Į smagias dirbtuves kviečia tekstilės atnaujinimo studija “Denim Diaries” kartu su „Atliekų kultūra“. Taip pat jūsų žvilgsnių lauks didžiulis džinsinis Ispanijos žemėlapis, išpuoštas Pablo Picasso kūrybai būdingomis akimis.

Sekmadienį atvirukų dirbtuvėse ypač laukiami vaikai – įdomu, kaip jie interpretuos garsiojo ispano kūrybą.

Abiejų renginių metu vyks ispanišką nuotaiką skleidžiančių drabužių bei aksesuarų mainai. Į laikiną gerų daiktų dalijimosi stotelę “Dėk’ui”, įsikurusią studijoje “Denim Diaries”, galite atnešti sau nebereikalingus drabužius ar pasidovanoti sau šį tą mielo. 

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/atliekukultura/