Svarbi informacija Aikštelių lankytojams

Svarbi informacija didelių gabaritų atliekų surinkimo Aikštelių (www.vaatc.lt/aiksteles/) lankytojams:

Įspėjame, jog atvykus be saugos priemonių Jūsų neaptarnausime.
Visų didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių lankytojams PRIVALOMA laikytis šių įpareigojimų:
• atvykti į Aikšteles galima tik dėvint apsaugos priemones: medicinines kaukes/respiratorius, vienkartines pirštines;
• vengti tiesioginio fizinio kontakto;
• laikytis saugaus atstumo (ne mažiau kaip 2 metrai ir ne ilgiau kaip 15 min.);
• griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (kosėjimo, čiaudėjimo etiketo);
• pridavus atliekas, pildomos deklaracijos nebus pateikiamos Jums pasirašyti.
Jokiu būdu nesilankykite Aikštelėse, jei pagal nustatytas taisykles privalote izoliuotis nuo aplinkinių!

Tolesnę informaciją apie Aikštelių darbą sekite tinklalapyje www.vaatc.lt ir socialinio tinklo Facebook paskyroje www.facebook.com/atliekukultura/

Už pristatytas atliekas – tik banko kortele!

Informuojame, kad Vilniaus regiono nepavojingų komunalinių atliekų sąvartyne, (Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav.), nuo 2020.03.17 atsiskaityti už pristatytas atliekas galima tik banko kortele.

 

15 metų kartu!

2003 m. balandžio 27 d. įsteigtas Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras – UAB „VAATC“. Įmonei per šiuos 15 metų kartu su gyventojais, savivaldybėmis, atliekų tvarkymo įmonėmis, institucijomis ir politikais reikėjo nukeliauti ilgą atliekų tvarkymo sistemos pokyčių kelią – nuo atgrasančių šiukšlių sąvartų prie kiekvienos didesnės gyvenvietės, sureikšmintai vadintų sąvartynais, iki rūšiavimo linijų ir atliekų apdorojimo gamyklų, skiriančių atliekų srautus pagal kompiuterio ekrane nustatomus parametrus.

 Akivaizdūs infrastruktūros pokyčiai iškart nepakeitė požiūrio į atliekų tvarkymą – jis įsivaizduojamas kaip juodoji skylė, kurioje išnyksta viskas, kas mums nereikalinga namuose: sugedęs maistas, pakuotės nuo pirkinių, susidėvėję baldai, nebemadingi rūbai ir avalynė (įkyrios žmonos ir bambekliai vyrai), pasiimdamas ir pinigus, kuriuos mielai išleistume savišvietai ar hobiui. Deja, atliekos, kurių pėdsakai atmintyje išnyksta vos tik nusisukus nuo šiukšliadėžės ar konteinerio, nepraranda fizinės formos.

Per 15 metų sutvarkėme keletą milijonų tonų atliekų, šį kiekį vaizdingesniam palyginimui galėtume paversti gedimino kalnais ar įvairaus pločio takeliais nuo Vilniaus iki žymių didmiesčių, tačiau sutvarkytų atliekų kiekis nėra vien mūsų nuopelnas, tuo pačiu tai nėra mūsų pagrindinis tikslas. Daug svarbiau, kad turime galimybes plėtoti atliekų tvarkymo sistemos veiklą, pritaikant naujas idėjas ir įvertinant iššūkius. Dėkojame visiems, buvusiems kartu su mūsų įmone, prisidėjusiems prie įmonės veiklos per šiuos 15 metų – mes kartu daug išmokome ir supratome.

UAB „VAATC“ sveikina visus su įmonės veiklos 15 metų sukaktimi!

P.S.  mūsų naujas  devizas: “Galvojame Jums”!