• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

16 dalijimosi daiktais stotelių „DĖK’UI“

Šiandien Vilniaus regione veikia jau 16 dalijimosi daiktais stotelių „Dėk‘ui“. Planuojant tinklo infrastruktūrą pasirūpinta, kad jos būtų prieinamos ne tik sostinės, bet ir jos apskrities gyventojams. Tad, plečiant šį tinklą, stotelės atsirado ne tik Vilniaus mieste, bet ir Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, sostinės rajonuose, taip pat Ukmergėje, Elektrėnuose ir pačiuose Šalčininkuose.
Tiek palikti, tiek pasiimti tvarkingus ir tinkamus naudoti daiktus gyventojai bei įmonės gali visiškai nemokamai, o atvežti daiktai turi būti tvarkingi ir geros būklės, kad žmonės, kurie tą daiktą pasiims namo, džiaugtųsi.

Skaitykite daugiau:

 https://www.delfi.lt/partnerio-turinys/atlieku-kultura/lietuviai-noriai-dalijasi-nereikalingais-daiktais-ir-toliau-pleciasi-dekui-stoteliu-tinklas.d?id=83608981