Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Akcija Darom Lietuvoje jau 11-a metų!

Kartu su atbundančia gamta atbunda ir visų mūsų norai dirbti ir veikti, kad gyventume patogiau ir gražiau. Nutirpus sniegui, deja, išvystame ne tai, ko labai laukėme. Pamiškėse, parkuose, paupiuose pamatome ne tik į saulę besistiebiančius žolės daigus, bet ir daugybę šiukšlių.

Jau 11-a metų per akciją Darom įvairios iniciatyvos, šeimos, asmenys, bendruomenės, valstybinės institucijos susivienija vienam bendram tikslui – saugoti, švarinti bei kurti šalį, kurioje būtų saugu, jauku, gera gyventi ne tik mums, bet ir ateities kartoms.

Kaip ir kiekvienais, taip ir šiais metais, UAB “VAATC  aktyviai palaiko DAROM. Džiaugiamės, kad ši akcija tapo itin svarbia tradicija ir kad mes, drauge su kitais akcijos dalyviais, susivienijame kurdami dar gražesnę bei dar švaresnę Lietuvą. Šią daugybę žmonių suvienijančią akciją vertiname ne tik kaip priemonę surinkti šiukšles, bet, pirmiausiai, kaip būdą atkreipti dėmesį į tai, kad jų neturi būti, šiukšlinimas nėra norma. Ir tam nėra geresnio būdo, kaip  sutelkti žmones, kuriems ne vis vien, kaip atrodo mūsų aplinka.

2017 m. į “UAB “VAATC” administruojamus įrenginius nemokamai priimta 56 tonos akcijos „Darom 2017“ metu surinktų atliekų. Šiais metais planuojame prisidėti prie akcijos sutvarkydami dar didesnį kiekį akcijos metu surinktų atliekų.

Informaciją apie mūsų Bendrovės iniciatyvą skirtą paremti akciją „Darom 2018”, skaitykite ČIA