Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Akcija „Darom‘22“!

2022 m. balandžio 23 dieną vyksta akcija “DAROM‘22“ (https://www.mesdarom.lt/), kurios metu gyventojai skatinami ne tik surinkti atliekas iš viešųjų erdvių, bet ir jas išrūšiuoti: pakuotes – į joms skirtus rūšiavimo konteinerius, didelių gabaritų atliekas – į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles, sodo ar miško atliekas – į žaliųjų atliekų surinkimo aikšteles. Surinktos bešeimininkės atliekos priklauso tam, kas jomis nusprendė pasirūpinti, tad pristačius akcijos metu surinktas atliekas į didelių gabaritų atliekų ar žaliųjų atliekų surinkimo aikšteles, gyventojų bus prašoma užpildyti deklaraciją, bus tikrinama, ar atliekos išrūšiuotos.

UAB „VAATC“ remia šią akciją  ir akcijos dieną surinktas atliekas priima didelių gabaritų ir žaliųjų atliekų surinkimo aikštelėse www.vaatc.lt/aiksteles/.
Pristatytos atliekos nebus įskaitomos į metinius limitus, tačiau tie patys limitai bus taikomi akcijos metu pristatomoms atliekoms.

Išsami informacija apie priimamas atliekas ir limitus: https://www.vaatc.lt/dideliu-gabaritu-atliekos/. Priimamos tik didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių taršos leidimuose nurodytos atliekos.

Balandžio 23 d. aikštelės dirbs vieną valandą ilgiau, nei įprastai, t.y. iki 16.30 val.

Atkreipiame dėmesį, kad neleistinoje vietoje radę išverstas šiukšles, informuokite Aplinkos apsaugos departamentą: https://aad.lrv.lt/lt/pranesk-apie-aplinkosauginius-pazeidimus.