Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Konteinerių perdavimas

Kviečiame nekilnojamo turto vystytojus, namų administratorius, daugiabučių namų savininkų bendrijas, neatlygintinai perduoti požeminius ar pusiau požeminius konteinerius UAB „VAATC“ (Vilniaus apskrities tvarkymo centrui) nuosavybėn.

Jums nebereikės rūpintis šių konteinerių:

  • Priežiūra (konteinerių plovimu, dezinfekavimu, informacinių lentelių/lipdukų keitimu).
  • Remontu (suplyšusio ar kitaip netinkamo naudoti maišo, nutrūkusios virvės ar jos fiksatoriaus keitimu, konteinerio dangčio tvarkymu ir kitais konteinerių gedimais).
  • Pakeitimu, jei eksploatacijos konteineriai taps nebetinkamu naudotis ir jų nebeįmanoma suremontuoti.

Atkreipiame dėmesį kad: UAB „VAATC“ nuosavybei galima perduoti tik techniškai tvarkingus ir eksploatuojamus požeminius ar pusiau požeminius konteinerius.

Prašymo formą  ir informaciją apie kitus perdavimui būtinus dokumentus  rasite čia.

Užpildytą prašymą perimti požeminius ar pusiau požeminius atliekų konteinerius ir papildomus dokumentus siųskite UAB „VAATC“ el. paštu info@vaatc.lt.

Įsakymas dėl požeminių ar pusiau požeminių konteinerių perdavimo UAB „VAATC“ (Vilniaus apskrities tvarkymo centrui) nuosavybėn: https://aktai.vilnius.lt/document/30361091