SĄVARTYNAS IR AIKŠTELĖS  LIEPOS 6 D. NEDIRBS, O LIEPOS 5 D. DIRBS 1 VAL. TRUMPIAU
VYKSTANČIŲ Į AIKŠTELES DĖMESIUI!   WWW.VAATC.LT/VYKSTANCIU-I-AIKSTELES-DEMESIUI/
RENKAMA PARAMA KREMENČUKO MIESTUI

 

Apie bendrovę Sąvartynas Aikštelės MBA Klausimai – atsakymai Kontaktai

Asbestinio šiferio atliekų surinkimas Trakų r. savivaldybėje

UAB „VAATC“ (Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras) pagal sutartį su Trakų rajono savivaldybės administracija vykdo asbestinio šiferio atliekų surinkimą ir išvežimą iš Trakų rajono savivaldybėje esančių gyvenamųjų valdų.

Informuojame, kad atsižvelgiant į Sutartyje numatytą maksimalią 100 000 Eur vertę bei pagal tai galimą išvežti maksimalų 639,96 t asbestinio šiferio atliekų kiekį ir tai, kad Trakų rajono savivaldybės gyventojų pateikti užsakymai jau viršijo  600 t kiekį, užsakymų pateikimas yra STABDOMAS.

Užsakymų priėmimas gali būti atnaujintas, jei įvykdžius jau pateiktus užsakymus, nebus pasiektas maksimalus pagal Sutartį galimas 639.96 t bendras kiekis. Apie užsakymų priėmimo atnaujinimą informacija bus skelbiama atskiru pranešimu.

Namų valdų savininkai, kurie jau pateikė užsakymą asbestinio šiferio atliekų išvežimui, gali pasiimti šių atliekų pakavimui skirtus didmaišius artimiausioje seniūnijoje arba Lentvaryje esančioje didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje.

Prašome gyventojų, kurie yra pateikę užsakymus ir  jau paruošė šias atliekas išvežimui, atsiųsti informaciją  VAATC elektroniniu paštu asbestas@vaatc.lt.  arba sms žinute telefonu 8 616 80019, nurodant adresą, iš kurio turi būti išvežtos asbestinio šiferio atliekos.