APTARNAVIMO LAIKO REZERVAVIMO SISTEMA

 Jūsų patogumui įdiegta aptarnavimo laiko rezervavimo sistema www.vaatc.lt/rezervacija

Rezervuokite Jums patogų laiką šiose aikštelėse:

Vilniaus m. Pramonės g. 209S

Vilniaus r. Grikienų k.

Vilniaus r. Vėliučionių k.

Lentvario m. Trakų g. 1A.

Nerezervavę laiko klientai aptarnaujami bendroje eilėje.

Daugiau informacijos: www.vaatc.lt

 

 

Asbesto turinčios atliekos

REIKALAVIMAI ASBESTO TURINČIŲ ATLIEKŲ PRISTATYMUI 

  • Asbesto turinčias atliekas klientai privalo surinkti atskirai ir į Aikšteles pristatyti nesumaišytas su kitomis atliekomis.  
  • Asbesto turinčios atliekos į Aikštelę pristatomos supakuotos į sandarią plastikinę tarą (dvigubus plastikinius maišus, plastikinę plėvelę ar pan.). 
  • Tinkamai supakuotas Asbesto turinčias atliekas į Aikštelės operatoriaus nurodytus didmaišius klientai perkrauna savo jėgomis. 
  • Nesupakuotas Asbesto turinčias atliekas į Aikšteles pristatyti draudžiama. Klientai su nesupakuotomis asbesto turinčiomis atliekomis į Aikšteles neįleidžiami. 

Įsakymas 1.24-VĮ-63/2019 Dėl UAB „VAATC“ asbesto ir savo sudėtyje asbesto turinčių atliekų priėmimo didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse taisyklės. Darbų saugos ir sveikatos instrukcija 

  • Atkreipiame dėmesį, kad vienu kartu į aikštelę galite pristatyti iki 200 kg. asbesto turinčių atliekų, jei turite didesnį kiekį šių atliekų, rekomenduojame jas vežti į Vilniaus regioninį sąvartyną (daugiau informacijos Čia 
  • Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių, kuriose priimamos asbesto ir savo sudėtyje asbesto turinčios atliekos, sąrašas:
  • https://www.vaatc.lt/daugiau-galimybiu-atsikratyti-asbesto-turinciomis-atliekomis/

 * Daugiau informacijos apie atliekas ir jas tvarkančias įmones surasite  Atliekų enciklopedijoje