Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Atliekos neturi atostogų, todėl ir tvarkytis turime išmokti kasdien!

Atliekų kultūra kartu su akcija DAROM šiemet kvietė visuomenę keisti požiūrį – savo kiemą, aplink esantį mišką ar parką tvarkyti ne vieną kartą per metus, o nuolat.

Per akciją „Darom 2019“ surinkta ir į UAB „VAATC” įrenginius (sąvartyną, aikšteles, MBA) nemokamai priimta ir sutvarkyta 26,46 tonos atliekų.  Pasak VAATC direktoriaus Tomo Vaitkevičiaus „Darom neturi jokios prasmės, jei tai tampa tiesiog proga kitų sąskaita atsikratyti per metus sukauptų atliekų. Ši akcija prasminga tiek, kiek mums pavyksta susibūrus priminti vienas kitam, kad kiekvienam iš mūsų kasdien rūpi kokioje aplinkoje mes gyvename.“

Atliekų kultūra kviečia visus dalyvauti konkurse: fotografuoti sutvarkytą teritoriją (prieš ir po) ir kelti nuotraukas po konkursiniu įrašu. Kas mėnesį bus išrenkami ir šauniais prizais apdovanojami aktyviausi gamtos bei švarios aplinkos mylėtojai!

#KONKURSASKviečiame dalyvauti „Atliekų kultūros“ konkurse! Kas mėnesį bus apdovanoti patys aktyviausi nariai!1….

Posted by Atliekų kultūra on 2019 m. balandžio 29 d., pirmadienis