>>> AIKŠTELĖSE REKOMENDUOJAME DĖVĖTI VEIDO KAUKES BEI LAIKYTIS  SAUGAUS ATSTUMO. STOTELĖSE DĖK‘UI VEIDO KAUKIŲ DĖVĖJIMAS PRIVALOMAS!

>> REZERVUOKITE APSILANKYMO LAIKĄ šiose aikštelėse www.vaatc.lt/rezervacija

>>> DĖL NEMOKAMO DIDELIŲ GABARITŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMO PRAŠOME KREIPTIS Į VASA

Apie bendrovę Sąvartynas Aikštelės MBA Klausimai – atsakymai Kontaktai

Dėl eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkymo

Siekiant, kad ENTP (Eksploatuoti netinkamos transporto priemonės) atliekos nebūtų šalinamos į aplinką ir kiekvienoje savivaldybėje būtų teisės aktų reikalavimus atitinkanti ENTP surinkimo vieta, informuojame:

1)   Apie galimybę nenaudojamus automobilius priduoti ENTP tinklo įmonėms – teisėtiems eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojams, kurie išrašys visu būtinus dokumentus, o automobilių atliekas sutvarkys pagal teisės aktų reikalavimus. Tinklo įmonių sąrašas pateiktas internetinėje svetainėje www.autotvarkymas.lt skyrelyje „Auto pridavimas“, taip pat internetinėje svetainėje  www.atliekos.lt, kurioje galima rasti informaciją apie legalius ENTP tvarkytojus pagal gyvenamąją vietą.

2) Apie Vilniaus regiono teritorijoje esančius eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojus, apie GIA ir partnerių sukurtą efektyvią ENTP tvarkymo sistemą. Dėl galimybės dalyvauti minėtoje sistemoje, galima kreiptis į Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociaciją tel. 8 663 663 41 arba el. paštu info@autotvarkymas.lt, daugiau informacijos rasite internetinėje svetainėje www.autotvarkymas.lt;

3) Pastebėjus ar gavus duomenų apie nelegalius ardytojus pranešti kompetentingoms institucijoms arba www.autotvarkymas.lt skyrelyje „Pranešimas dėl nelegalių transporto priemonių ardytojų“  (http://autotvarkymas.lt/pranesimas-del-nelegaliu-transporto-priemoniu-ardytoju/)

 

Fabijoniškių g. 96,  LT-07100 Vilnius. Tel. (8~5) 273 0084.

El. p. info@gia.lt   http://www.gia.lt