Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Dėl žieminių padangų keitimo

Įprastai, balandžio pradžioje, vyksta masinis žieminių padangų keitimas į vasarines. Jei bus elgiamasi taip, kaip kiekvienais metais, norėdami pasikeisti padangas iki balandžio 10 d., stovėsime eilėse autoservisuose, pirksime naujas padangas, sieksime atsikratyti senosiomis. Visa tai didins kontaktų skaičių, o kartu ir užkrato plitimo riziką. Atsižvelgiant į ekstremalią situaciją dėl koronaviruso epidemijos šalyje, siūlome įvertinti automobilio padangų keitimo šiuo metu poreikį.

Primintina, kad nedygliuotų žieminių padangų naudoti vasaros sezonu kelių eismo taisyklės nedraudžia. Taisyklės numato, kad iki balandžio 10-osios pasikeisti padangas reikia tik tiems vairuotojams, kurių automobiliuose sumontuotos dygliuotos padangos, tačiau, kaip pranešama, valdžios institucijos priėmė ir reikiamus sprendimus, remiantis kuriais karantino metu nebus baudžiami jų  nepasikeitusieji. Skaitykite ČIA.

Todėl raginame įvertinti ar karantino laikotarpiu, kai šalyje siaučia koronavirusas, Jums būtinai reikia  pakeisti žiemines padangas, ypač tais atvejais, kai transporto priemonės nenaudojate ar naudojate tik minimaliai. Jeigu nėra būtinybės – dėl Jūsų pačių ir kitų saugumo, atidėkite padangų keitimą vėlesniam laikotarpiui.

Bet kokiu atveju, dar kartą  prašome – stenkitės likti namie ir atidėkite bet kokias nebūtinas išvykas iš jų. Taip pat ir didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse lankykitės tik tada, kai būtinai turite atsikratyti atliekomis ir negalite palaukti iki karantino pabaigos. Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse primygtinai prašome griežtai laikytis šių įpareigojimų: dėvėti medicinines kaukes, dėvėti vienkartines pirštines, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis saugaus atstumo (ne mažiau kaip 2 metrai ir ne ilgiau kaip 15 min.), griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (kosėjimo, čiaudėjimo etiketo).