• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Dronai virš Vilniaus regiono nepavojingų atliekų sąvartyno

Pasirodžius pirmiesiems dronams, nedaugelis tikėjosi, kaip sparčiai progresuos jų naudojimas. Su dronais iš paukščio skrydžio padarytos nuotraukos ar vaizdo įrašai, iki šiol dar daugelį priverčia aikčioti. Tačiau bepilotės skraidyklės naudojamos ir kur kas rimtesniems tikslams ar darbams atlikti vis įvairesnėse srityse.
Jeigu pakėlę akis į viršų pamatysite droną, nenustebkite, kad jis fotografuoja ne gražius vaizdus, o atlieka svarbų ir rimtą darbą. Džiugu, kad pasitelkus bepilotę skraidyklę ir specialią programą, darbas Vilniaus regiono nepavojingų atliekų sąvartyne atliekamas greičiau bei tiksliau.

Daugiau sužinosite perskaitę straipsnį: https://www.delfi.lt/partnerio-turinys/atlieku-kultura/naujosios-technologijos-atkeliavo-i-savartyna-darbui-naudoja-dronus.d?id=82968641