• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Atvirų durų dienos Vilniaus regioniniame atliekų sąvartyne

Dalyvaudama Europos Komisijos rengiamame Europos sąjungos fondų renginyje „Europa mano regione“, UAB „VAATC“ gegužės mėnesį organizavo atvirų durų dienas Vilniaus regioniniame atliekų sąvartyne, adresu Kazokiškių k., Kazokiškių sen., Elektrėnų sav. Visi norintys galėjo užsiregistruoti el.paštu: info@vaatc.lt ir gegužės 11 bei 18 d. atvykti į sąvartyną dalyvauti pažintinėse ekskursijose, kurių metu buvo papasakojama apie sąvartyno darbą, įrenginius bei jų eksploataciją.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad organizuotoms grupėms, pažintinės ekskursijos į Vilniaus apskrities regioninį komunalinių atliekų sąvartyną, rengiamos ištisus metus.

Paraiškas siųskite prašau el.paštu: info@vaatc.lt., daugiau informacijos  tel.: (8-5) 213 03 97, 8 696 41787

Visus maloniai kviečiame apsilankyti.

2016.05.19