Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Elektroninės deklaracijos pakeis 150 000 kasmet išrašomų popierinių deklaracijų!

Siekiant gerinti klientų aptarnavimo kokybę, racionaliai panaudoti vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą lėšas, taupyti gamtos išteklius, nuo 2023.01.02 VAATC administruojamose Vilniaus regione veikiančiose didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse, atsisakoma popierinių priduodamų atliekų deklaracijų. Nuo šiol deklaracijos tampa elektroninėmis.

Atlikus šiuos pakeitmus, bus ne tik sutaupoma popieriaus, bet ir pagreitės aptarnavimo procesas, mažės administravimo kaštai. Ne mažiau svarbu ir tai, kad nauja atliekų apskaitos sistema leis sutramdyti piktnaudžiavimą priduodant atliekas – nemokamai pristatytų atliekų kiekio atitikimas limitams bus paskaičiuojamas dar tiksliau.

Primename, kad, kaip ir anksčiau, asmenys, atvykę priduoti atliekas, privalo pateikti asmens tapatybės kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą. Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2023-01-02 prašysime pateikti ir paskutinius 4 asmens kodo skaitmenis.

Daugiau informacijos : https://www.vaatc.lt/dideliu-gabaritu-atliekos/