Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Išmanioji pakuočių atliekų tvarkymo sistema

Šių metų liepos mėnesio pradžioje, Vilniuje startavo bandomosios išmaniosios pakuočių atliekų tvarkymo sistemos diegimo darbai. Ši sistema specialiais išmaniaisiais jutikliais leis sekti pakuočių atliekų rūšiavimui skirtų konteinerių užsipildymo lygį ir operatyviai tvarkyti perpildytas vietas, taip sumažinant aplinkos taršą dėl perpildytų konteinerių.

Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Gamtos ateitis“ siekiant efektyvinti pakuočių atliekų tvarkymą, investuoja į modernias technologijas. Viliamasi, kad pakuočių atliekų konteinerių užsipildymo stebėsenos sistema leis operatyviau reaguoti ir efektyviau organizuoti darbą atliekų tvarkytojams, jų surinkėjams bei konteinerių eksploatuotojams, o tuo pačiu padės geriau atliepti gyventojų poreikius ir kurti švaresnę aplinką.

Ši iniciatyva taip pat jungia ir kitas atliekų tvarkymo sektoriaus įmones – Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centrą „VAATC“, komunalinių atliekų, antrinių žaliavų ir žaliųjų atliekų tvarkymo bendrovę „Ecoservice“ bei pačios „Sensoneo“ sistemos atstovę Lietuvoje – MB „Satvos projektai“.

Plačiau apie tai skaitykite: https://www.vz.lt/paslaugos/2020/08/06/pakuociu-atlieku-tvarkyme–inovacijos-leisiancios-efektyvinti-veikla-ir-tausoti-aplinka