• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Kas atsakingas už sugadintus pusiau požeminius konteinerius

Per mėnesį Vilniaus mieste dėl neatsargaus ar tyčinio žmonių elgesio sugadinama 5–10 pusiau požeminių atliekų konteinerių. Susiduriame su dviem pusiau požeminių atliekų konteinerių vandalizmo atvejais: padegimu ir supjaustymu. Beveik visi padegimų atvejai – netyčiniai, tuo tarpu pusiau požeminių konteinerių maišai dažniausiai yra pjaustomi tyčia. Pasitaiko tokių atvejų, kai pusiau požeminių konteinerių viduje randami ir patys vandalai.

Daugiau apie tai sužinosite: https://www.delfi.lt/projektai/atlieku-kultura/suplesyti-pusiau-pozeminiai-konteineriai-ir-is-ju-krentancios-atliekos-kas-uz-tai-atsakingas-ir-kam-teks-moketi-uz-remonta.d?id=83227269