• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Kiekvienas gali prisidėti prie gerų darbų

Stotelė DĖK’UI sulaukia vis daugiau lankytojų, o reikalingų daiktų čia suranda ne tik šeimos. Bendradarbiaujame su VĮ Antavilių pensionatas, kuris iš stotelės DĖK’UI veža reikalingus daiktus senjorams. Per šį laikotarpį buvo išdalinta indų, kėdžių, pliušinių žaislų ir kitų pensionatui itin reikalingų daiktų. Saulaukėme svečių ir iš neigaliųjų centro „Giedra“, kurie, pagal pateiktą sąrašą, iš stotelės DĖK’UI pasiėmė daiktus kurių jiems labai reikia. Kiekvienas gali prisidėti prie gerų darbų, kuomet dar tvarkingus ir naudingus daiktus neišmeta, o atiduoda į stotelę DĖK’UI, nes tokiu būdu daiktai pasiekia tuos žmones, kuriems jų labiausiai reikia.