• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Ar galima atnešti daiktus į butiką Dėk’ui? Jei taip, kokius?

Į Vilniuje, Žydų g.2 esantį butiką DĖK‘ui, galite atnešti įvairių daiktų: indų, interjero detalių, aksesuarų, drabužių, knygų, žaislų, žaidimų, smulkios butinės tecnikos ir kt. Svarbiausia, kad atnešti daiktai būtų tinkami naudoti, tvarkingi ir švarūs.

Butiko patalpa nedidelė, todėl į butiką atnešti daiktai,  kartą per savaitę iškeliauja į nuolat veikiančias DĖK’ui stoteles, o iš ten pasiimami įprasta tvarka https://www.stoteledekui.lt/lt/norintiems-dalintis.

Norinčius pasidalinti didesnių gabaritų daiktais (baldais, didelių gabaritų buitine technika ir kt.) prašysime iš karto juos vežti į dalijimosi daiktais stoteles DĖK‘ui, jų Vilniaus regione yra 16-a https://www.stoteledekui.lt/kontaktai/

Butiko darbo laikas: darbo dienomis – nuo 12 iki 19 val., savaitgaliais – nuo 11 iki 16 val.