Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Atvežus atliekas į atliekų surinkimo aikštelę, operatorius paprašė pasirašyti elektroninėje planšetėje, kokiu tikslu tas yra daroma?

Priduodant atliekas į UAB „VAATC“ didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles (toliau – DGASA), informacija renkama vadovaujantis ataskaitų pateikimo valstybės institucijoms tikslu. Taip pat šie duomenys renkami, siekiant užtikrinti nemokamai priimamų atliekų kiekių ribojimo vykdymą. Norėdami priduoti atliekas nemokamai ir pasinaudoti turimu nemokamai priimamų atliekų kiekio limitu, turite UAB „VAATC“ pateikti savo vardą, pavardę, asmens tapatybės kortelės, paso ar vairuotojo pažymėjimo numerį, paskutinius 4 asmens kodo skaitmenis ir atliekų susidarymo savivaldybę bei pasirašyti atliekų priėmimo deklaracijoje. Nepateikus šių duomenų, negalėtume Jūsų identifikuoti bei atitinkamai iš Jūsų priimti pristatytų atliekų. Ši informacija apie buvo kaupiama ir anksčiau, priduodant atliekas UAB „VAATC“ DGASA.