>>> AIKŠTELĖSE REKOMENDUOJAME DĖVĖTI VEIDO KAUKES BEI LAIKYTIS  SAUGAUS ATSTUMO. STOTELĖSE DĖK‘UI VEIDO KAUKIŲ DĖVĖJIMAS PRIVALOMAS!

>> REZERVUOKITE APSILANKYMO LAIKĄ šiose aikštelėse www.vaatc.lt/rezervacija

>>> DĖL NEMOKAMO DIDELIŲ GABARITŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMO PRAŠOME KREIPTIS Į VASA

Apie bendrovę Sąvartynas Aikštelės MBA Klausimai – atsakymai Kontaktai

Į kokius konteinerius ar aikšteles turėtų būti išmetami seni, nenaudojami vandens skaitikliai?

Jei tai įrenginiai (gaminiai), turintys elektronikos komponentų, juos galima pristatyti vietose, priimančiose elektros ir elektroninės įrangos atliekas. Informacija apie tokias vietas galima rasti internete, taip pat įmonių kontaktai pateikiami ir „Atliekų kultūros“ tinklapyje, skiltyje „Atliekų enciklopedija“, „Nebenaudojama elektros ir elektroninė įranga“ (https://www.atliekukultura.lt/)

Jei skaitliukai tėra tik metalinių ir (ar) plastikinių detalių rinkinys, ant gaminių ar jų pakuočių nėra gamintojo ženklinimo, draudžiančio atliekas išmesti į konteinerius, šias atliekas galima išmesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius – visos mišrios komunalinės atliekos yra rūšiuojamos, todėl tinkamos tolimesniam naudojimui medžiagos bus atrinktos ir nukreiptos tvarkymui.

Jei nesate tikri, kaip reikėtų tvarkyti Jūsų turimas atliekas, jas galite pristatyti ir į VAATC eksploatuojamas didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles. Informacija apie aikšteles pateikiama mūsų įmonės tinklapyje, adresu: http://www.vaatc.lt/aiksteles/.