• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Kur dėti aerozolinius flakonus nuo oro gaiviklių ir panašių dalykų, kaip jais atsikratyti?

Aerozoliniai flakonai priimami UAB „VAATC“ eksploatuojamose didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse.  Aikštelių adresai ir kontaktiniai telefonai pateikiami mūsų įmonės internetiniame tinklapyje, adresu: www.vaatc.lt/aiksteles. Šiose aikštelėse gyventojas per metus nemokamai gali priduoti iki 10 kg pavojingų atliekų, kurioms dažniausiai ir priskiriami aerozoliniai flakonai.

Viršijus nemokamai priimamą pavojingą atliekų kiekį, už kitų atliekų priėmimą teks sumokėti nustatytą mokestį – informacija apie mokamą atliekų priėmimą taip pat pateikiama mūsų įmonės tinklapyje, adresu:  https://www.vaatc.lt/aiksteles/atlieku-priemimo-ir-kontroles-proceduru-aprasymas/. Įvertinant įprastai nedidelį flakonų svorį, siūlytume į aikšteles atvykti sukaupus didesnį šių atliekų kiekį arba atvežti aerozolinių flakonų atliekas į aikšteles pristatant ir kitas, sunkesnes atliekas (pvz. baldus, statybines atliekas ir kt.)