• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Kur Vilniaus mieste galima priduoti asbesto(šiferio) atliekas?

 

 Savo sudėtyje asbesto turinčių atliekų priėmimas vykdomas šiose didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse:

Reikalavimai asbesto turinčių atliekų pristatymui

  • Asbesto turinčias atliekas klientai privalo surinkti atskirai ir į Aikšteles pristatyti nesumaišytas su kitomis atliekomis.
  • Asbesto turinčios atliekos į Aikštelę pristatomos supakuotos į sandarią plastikinę tarą (dvigubus plastikinius maišus, plastikinę plėvelę ar pan.).
  • Tinkamai supakuotas Asbesto turinčias atliekas į Aikštelės operatoriaus nurodytus didmaišius klientai perkrauna savo jėgomis.
  • Nesupakuotas Asbesto turinčias atliekas į Aikšteles pristatyti draudžiama. Klientai su nesupakuotomis asbesto turinčiomis atliekomis į Aikšteles neįleidžiami.

Savo sudėtyje asbesto turinčių atliekų priėmimas vykdomas ir Vilniaus regioniniame nepavojingųjų atliekų Sąvartyne,adresu – Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav.

Taip pat atliekas galite perduoti ir kitoms pavojingąsias atliekas surenkančioms įmonėms:

UAB „Toksika“ Kuro g. 15 +370 5 204 0126, +370 700 55115, vilnius@toksika.lt; 

UAB „Žalvaris“ Geologų g. 4 +370 5 232 9446, +370 800 00653, info@zalvaris.lt