Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Norėčiau priduoti seną dviratį į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę tačiau nežinau kaip jį paruošti. Nuo dviračio atskirti ratai bet yra kiti aksesuarai kaip stabdžiai, raudonas atšvaitas, sėdynė. Prašau jūsų informacijos apie tai.

Smagu, kad domitės kaip tinkamai sutvarkyti susidariusias atliekas. Netinkamą naudoti dviratį galite pristatyti į Jums patogią Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę. Dviratis tvarkymui bus priimtas kaip metalo atliekos, todėl rekomenduojame nuo jo nuimti dalis, kurios yra pagamintos iš kitų medžiagų (guma, oda, plastikas ir pan.) ir kurioms nuimti nereikia didelių pastangų (lengvai atsukamos, numaunamos ir pan.). Daugiau informacijos kaip priduoti susidariusias didelių gabaritų atliekas ieškokite čia: https://www.vaatc.lt/aiksteles/atlieku-priemimo-ir-kontroles-proceduru-aprasymas/ .

Taip pat siūlome įvertinti galimybę – jei dviratis vis dar tinkamas naudoti ir yra nesulūžęs, jį pilnos komplektacijos galite pristatyti į dalinimosi daiktais stotelę DĖK‘ui, daugiau informacijos ieškokite čia: https://www.stoteledekui.lt/

Dėkojamės, kad rūpinatės aplinka.