• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Vilniuje pradėjo veikti dalijimosi daiktais stotelė DĖK’UI, ar numatyta tokią įrengti ir Ukmergėje? Koks stotelės darbo principas? Ar nustatyti daiktų pristatymo bei pasiėmimo limitai? Kokie daiktai priimami?

2019 m. birželio 14 d. atidaryta pirmoji dalijimosi daiktais stotelė DĖK’UI, didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje,  Pumpėnų g.10 Vilniuje.

Numatyta tokią stotelę DĖK’UI  įrengti ir Ukmergėje.

Vilniaus regione planuojama įrengti 23 stoteles DĖK’UI (iki šių metų pabaigos planuojama 17 ).

Iš jų (iš 23)  Vilniaus mieste 11 ( o iki šių metų pabaigos Vilniaus mieste planuoma įrengti 5), o kitas stoteles – kitose Vilniaus regiono savivaldybėse.

Vilniaus regionas tai 8 savivaldybės: Vilniaus m., Vilniaus r., Trakų r., Elektrėnų r., Šalčininkų r., Švenčionių r., Ukmergės r., Širvintų r.

Stotelės darbo principas:

  • Norėdami pasidalinti turimais daiktais, atvežti juos galite aikštelės darbo laiku: I, III, ir V 8.00 -17.00 val., II ir IV 10.00 -19.00 val., pertrauka 13 – 13.30 val.;
  • Patikusius daiktus rezervuoti galite adresu http://www.stoteledekui.lt; arba pasirinkti atvykus į stotelę DĖK’UI iš dar nerezervuotų daiktų.
  • Daiktus atsiimti galite atvykę į stotelę DĖK’UI, tik ketvirtadieniais nuo 11.00 iki 18.00 val., pertrauka 13.00 – 13.30 val.;

Pasiimti galite ne daugiau kaip tris daiktus.

Daugiau informacijos https://www.stoteledekui.lt/lt/norintiems-dalintis

Daiktų įvairovę galite pamatyti adresu www.stoteledekui.lt. Svarbu, kad daiktai būtų tvarkingi ir tinkami naudoti.