>>> NUO LAPKRIČIO 3D. PASIKEITĖ PUMPĖNŲ IR PILAITĖS AIKŠTELIŲ DARBO LAIKAS. DAUGIAU INFORMACIJOS ČIA

>>> AIKŠTELĖSE REKOMENDUOJAME DĖVĖTI VEIDO KAUKES BEI LAIKYTIS  SAUGAUS ATSTUMO. STOTELĖSE DĖK‘UI VEIDO KAUKIŲ DĖVĖJIMAS PRIVALOMAS!

>> REZERVUOKITE APSILANKYMO LAIKĄ šiose aikštelėse www.vaatc.lt/rezervacija

>>> DĖL NEMOKAMO DIDELIŲ GABARITŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMO PRAŠOME KREIPTIS Į VASA

Apie bendrovę Sąvartynas Aikštelės MBA Klausimai – atsakymai Kontaktai

Kontaktai

UAB „VAATC“

Kodas Juridinių asmenų registre 181705485
Lvovo g. 89-75, LT-08104 Vilnius
Tel. (8 5) 213 0397
Faksas (8 5) 233 3254
El. paštas info@vaatc.lt

Žiniasklaidai
Regina Janutėnienė
Tel. +370 696 41787
El. paštas: reginaj@vaatc.lt

Administracijos darbo laikas
I–IV 7.30–16.30 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.
V 7.30–15.15 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.

UAB „VAATC“ valdymo struktūra  

 

ADMINISTRACIJA

Tomas Vaitkevičius Direktorius tomasv@vaatc.lt
Regina Janutėnienė Projektų vadovė (atsakinga už ryšius su žiniasklaida) reginaj@vaatc.lt
Darius Palšis Projektų vadovas dariusp@vaatc.lt
Darius Radvila Projektų vadovas dariusr@vaatc.lt
Marius Banaitis Aplinkosaugos specialistas mariusb@vaatc.lt
Jonas Rekus Projektų vadovas jonasr@vaatc.lt
Valdas Olišauskis Statybos priežiūros specialistas valdaso@vaatc.lt

FINANSŲ TARNYBA

Teresė Kirejeva Finansų tarnybos vadovė teresek@vaatc.lt
Jurgita Paulavičienė Vyr. finansininkė jurgitap@vaatc.lt
Andžela Važnevičienė Finansininkė andzelav@vaatc.lt
Tatjana Syrnickienė Apskaitininkė tatjanas@vaatc.lt

GAMYBINIO PROCESO TARNYBA

Jolita Šalkauskienė Gamybinio proceso tarnybos vadovė jolitas@vaatc.lt
Virgilijus Pruskas Sąvartyno eksploatacijos skyriaus vadovas virgilijusp@vaatc.lt
Aurimas Uldukis Aikštelių eksploatacijos skyriaus vadovas aurimasu@vaatc.lt
Gžeslav Babkin Aikštelių eksploatacinės priežiūros atliekų specialistas gzeslavb@vaatc.lt

TEISĖS TARNYBA

Virginija Barnatavičiūtė Teisės tarnybos vadovė virginijab@vaatc.lt
Gabija Grilauskaitė Teisininkė gabijag@vaatc.lt
Agnė Kanapeckienė Biuro administratorė ir personalo specialistė agnek@vaatc.lt
Jolanta Truncė Viešųjų pirkimų specialistė - teisininkė jolantat@vaatc.lt
Asta Veličkienė Viešųjų pirkimų specialistė astav@vaatc.lt

UAB ,,VAATC” Valdybos nariai

Adomas Bužinskas Vilniaus m.
Alvydas Karalius Vilniaus m.
Tomas Vaitkevičius Vilniaus m.
Gediminas Ratkevičius Elektrėnų sav.
Darius Kvedaravičius Trakų r. sav.
Romuald Monkevič Šalčininkų r. sav.
Justinas Kontrimavičius Širvintų r.sav.
Darius Varnas Ukmergės r. sav.
Olia Lukaševič Vilniaus r. sav.

UAB “VAATC” Stebėtojų tarybos nariai

Raimondas Ivaškevičius Elektrėnų sav.
Josif Rybak Šalčininkų r. sav.
Dovilė Audėjūtė Širvintų r. sav.

Privačių interesų deklaracijos pateiktos čia: https://pinreg.vtek.lt/app/deklaraciju-paieska