Kontaktai

UAB „VAATC“

Kodas Juridinių asmenų registre 181705485
Lvovo g. 89-75, LT-08104 Vilnius
Tel.: (8 5) 213 03 97;
Faksas: (8 5) 233 32 54,
El. paštas: info@vaatc.lt

Darbo laikas
I–IV 7.30–16.30 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.
V 7.30–15.15 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.

ADMINISTRACIJA

Tomas Vaitkevičius Direktorius tomasv@vaatc.lt
Regina Janutėnienė Projektų vadovė (atsakinga už ryšius su žiniasklaida) reginaj@vaatc.lt
Darius Palšis Projektų vadovas dariusp@vaatc.lt
Darius Radvila Projektų vadovas dariusr@vaatc.lt
Marius Banaitis Aplinkosaugos specialistas mariusb@vaatc.lt
Virgilijus Mažeika Statybų priežiūros specialistas virgilijusm@vaatc.lt

FINANSŲ TARNYBA

Teresė Kirejeva Finansų tarnybos vadovė teresek@vaatc.lt
Jurgita Čiurlionytė Vyr. finansininkė jurgitac@vaatc.lt
Andžela Važnevičienė Finansininkė andzelav@vaatc.lt
Tatjana Syrnickienė Apskaitininkė tatjanas@vaatc.lt

GAMYBINIO PROCESO TARNYBA

Aurimas Uldukis Gamybinio proceso tarnybos vadovas aurimasu@vaatc.lt
Henrikas Petrauskas Sąvartyno eksploatacijos skyriaus sąvartyno viršininkas henrikasp@vaatc.lt
Jonas Rekus Aikštelių eksploatacijos skyriaus vadovas jonasr@vaatc.lt
Arūnas Kriaučiūnas Eksploatacinės priežiūros/atliekų specialistas arunask@vaatc.lt

TEISĖS TARNYBA

Virginija Barnatavičiūtė Teisės tarnybos vadovė virginijab@vaatc.lt
Gabija Grilauskaitė Teisės tarnybos teisininkė gabijag@vaatc.lt
Agnė Kanapeckienė Biuro administratorė ir personalo specialistė agnek@vaatc.lt
Jolanta Gaižutytė Viešųjų pirkimų specialistė jolantag@vaatc.lt

UAB “VAATC” Valdybos nariai

Antanas Pranculis Vilniaus m.
Ramūnas Peciulevičius Vilniaus m.
Aurelija Jakaitienė Vilniaus m.
Valdas Juodis Vilniaus m.
Danuta Narbut Vilniaus m.
Julius Morkūnas Vilniaus m.
Olia Lukaševič Vilniaus r. sav.
Virgilijus Pruskas Elektrėnų sav.
Romuald Monkevič Šalčininkų r. sav.
Ingrida Baltušytė – Četrauskienė Širvintų r.sav.
Arūnas Čenkus Švenčionių r. sav.
Stasys Jackūnas Ukmergės r. sav.
Darius Kvedaravičius Trakų r. sav.

UAB “VAATC” Stebėtojų tarybos nariai

Linas Kvedaravičius Vilniaus m.
Mindaugas Mačernis Vilniaus m.
Jaroslav Kaminski Vilniaus m.
Marius Skarupskas Vilniaus m.
Gžegož Sakson Vilniaus m.
Albertas Narvoiš Vilniaus r. sav.
Skirmantas Tumelis Vilniaus m.
Rolandas Janickas Ukmergės r. sav.
Arvydas Vyšniauskas Elektrėnų sav.
Zenonas Zenkevičius Švenčionių r. sav.
Marija Puč Trakų r. sav.
Živilė Pinskuvienė Širvintų r. sav.
Zdzislav Palevič Šalčininkų r. sav.