Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Kontaktai

UAB „VAATC“

Kodas Juridinių asmenų registre 181705485
Lvivo g. 89-75, LT-08104 Vilnius
Tel. (8 5) 213 0397
El. paštas info@vaatc.lt

Žiniasklaidai
Tel. +370 696 41 787
El. paštas: info@vaatc.lt

Administracijos darbo laikas
I–IV 7.30–16.30 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.
V 7.30–15.15 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.

UAB „VAATC“ valdymo struktūra  

 

ADMINISTRACIJA

Tomas Vaitkevičius Direktorius tomasv@vaatc.lt
Regina Janutėnienė Projektų vadovė (atsakinga už ryšius su žiniasklaida) reginaj@vaatc.lt
Darius Palšis Projektų vadovas dariusp@vaatc.lt
Darius Radvila Projektų vadovas dariusr@vaatc.lt
Marius Banaitis Aplinkosaugos specialistas mariusb@vaatc.lt
Svajūnas Petkevičius Projektų vadovas svajunasp@vaatc.lt
Valdas Olišauskis Statybos priežiūros specialistas valdaso@vaatc.lt

FINANSŲ TARNYBA

Jurgita Paulavičienė Finansų tarnybos vadovė jurgitap@vaatc.lt
Andžela Važnevičienė Vyr. finansininkė andzelav@vaatc.lt
Tatjana Syrnickienė Apskaitininkė tatjanas@vaatc.lt
Žydrūnas Norinkevičius Apskaitininkas zydrunasn@vaatc.lt

GAMYBINIO PROCESO TARNYBA

Jolita Makarė Gamybinio proceso tarnybos vadovė jolitam@vaatc.lt
Rokas Vilniškis Sąvartyno vadovas rokasv@vaatc.lt
Aušra Kričenienė Aikštelių eksploatacijos skyriaus vadovė ausrak@vaatc.lt
Julija Tamošaitienė Aikštelių eksploatacinės priežiūros - atliekų specialistas julijat@vaatc.lt

TEISĖS TARNYBA

Virginija Barnatavičiūtė Teisės tarnybos vadovė virginijab@vaatc.lt
Vida Černiauskaitė Teisininkė vidac@vaatc.lt
Agnė Kanapeckienė Biuro administratorė ir personalo specialistė agnek@vaatc.lt

Privačių interesų deklaracijos pateiktos čia: https://pinreg.vtek.lt/app/deklaraciju-paieska

Siųsti