Kontaktai

UAB „VAATC“

Kodas Juridinių asmenų registre 181705485
Lvovo g. 89-75, LT-08104 Vilnius
Tel.: (8 5) 213 03 97;
Faksas: (8 5) 233 32 54,
El. paštas: info@vaatc.lt

Darbo laikas
I–IV 7.30–16.30 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.
V 7.30–15.15 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.

ADMINISTRACIJA

Tomas Vaitkevičius Direktorius tomasv@vaatc.lt
Regina Janutėnienė Projektų vadovė (atsakinga už ryšius su žiniasklaida) reginaj@vaatc.lt
Darius Palšis Projektų vadovas dariusp@vaatc.lt
Darius Radvila Projektų vadovas dariusr@vaatc.lt
Marius Banaitis Aplinkosaugos specialistas mariusb@vaatc.lt
Virgilijus Mažeika Statybų priežiūros specialistas virgilijusm@vaatc.lt

FINANSŲ TARNYBA

Teresė Kirejeva Finansų tarnybos vadovė teresek@vaatc.lt
Jurgita Čiurlionytė Vyr. finansininkė jurgitac@vaatc.lt
Andžela Važnevičienė Finansininkė andzelav@vaatc.lt
Tatjana Syrnickienė Apskaitininkė tatjanas@vaatc.lt

GAMYBINIO PROCESO TARNYBA

Aurimas Uldukis Gamybinio proceso tarnybos vadovas aurimasu@vaatc.lt
Henrikas Petrauskas Sąvartyno eksploatacijos skyriaus sąvartyno viršininkas henrikasp@vaatc.lt
Jonas Rekus Aikštelių eksploatacijos skyriaus vadovas jonasr@vaatc.lt
Arūnas Kriaučiūnas Eksploatacinės priežiūros/atliekų specialistas arunask@vaatc.lt

TEISĖS TARNYBA

Virginija Barnatavičiūtė Teisės tarnybos vadovė virginijab@vaatc.lt
Gabija Grilauskaitė Teisės tarnybos teisininkė gabijag@vaatc.lt
Agnė Kanapeckienė Biuro administratorė ir personalo specialistė agnek@vaatc.lt
Jolanta Gaižutytė Viešųjų pirkimų specialistė - teisininkė jolantag@vaatc.lt

UAB “VAATC” Valdybos nariai

Adomas Bužinskas Vilniaus m.
Agnė Poškaitienė Vilniaus m.
Alvydas Karalius Vilniaus m.
Valdas Juodis Vilniaus m.
Stasė Kvederienė Vilniaus m.
Laimonas Murinas Vilniaus m.
Tomas Vaitkevičius Vilniaus m.
Gediminas Ratkevičius Elektrėnų sav.
Darius Kvedaravičius Trakų r. sav.
Romuald Monkevič Šalčininkų r. sav.
Justinas Kontrimavičius Širvintų r.sav.
Arūnas Čenkus Švenčionių r. sav.
Darius Varnas Ukmergės r. sav.
Olia Lukaševič Vilniaus r. sav.

UAB “VAATC” Stebėtojų tarybos nariai

Linas Kvedaravičius Vilniaus m.
Vaidotas Ilgius Vilniaus m.
Valdas Bekunskas Vilniaus m.
Gediminas Švilpa Vilniaus m.
Romualda Poševeckaja Vilniaus m.
Vincas Jurgutis Vilniaus m.
Aidas Gedvilas Vilniaus m.
Raimondas Ivaškevičius Elektrėnų sav.
Zenonas Zenkevičius Švenčionių r. sav.
Josif Rybak Šalčininkų r. sav.
Marija Puč Trakų r. sav.
Dovilė Audėjūtė Širvintų r. sav.