• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacijos narių konferencija “Veiklos aktualijos, pokyčiai, iššūkiai“

Šių metų  balandžio 8 d. vyko Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacijos narių konferencija “Veiklos aktualijos, pokyčiai, iššūkiai“. Konferencijoje dalyvavo regioninių centrų atstovai bei svečiai iš Aplinkos ministerijos ir Aplinkos projektų valdymo agentūros.

Apie pasirengimą 2014-2020 metų investicijoms, pagal priemonę „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“ ir jų įgyvendinimą, renginio dalyviams papasakojo Aplinkos ministerijos ESPAD direktorius Inesis Kiškis ir jo komanda, Atliekų departamento direktorius Dalius Krinickas, savo pranešimu informavo apie maisto atliekų surinkimo užduotis bei jų įgyvendinimą, o APVA Taršos mažinimo projektų skyriaus vedėjas Vytautas Vrubliauskas, kalbėjo apie projektų, įgyvendintų 2007-2013 m., priežiūrą po uždarymo.

LRATCA prezidentas Algirdas Reipas, skaitė pranešimą apie 2015 metais vykdytą komunalinių atliekų tvarkymą Lietuvoje ir regionuose, o RATC direktoriai pateikė informaciją apie dabartinę situaciją regioniniuose centruose bei naujus ateities planus. Norintys pamatyti Vilniaus regiono MBA įrenginius bei padiskutuoti apie atliekų tvarkymo aktualijas, dalyvavo ekskursijoje. Visos konferencijos metu vyko diskusijos, iš įvairių miestų susirinkę kolegos aptarė rūpimus klausimus, dalinosi patirtimi. Konferenciją organizavo UAB „VAATC“, su renginio darbotvarke galite susipažinti ČIA

2016.04.18