Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Nuo 2017 m. liepos 4 d. – daugiau paslaugų didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse

UAB „VAATC“, siekdama Vilniaus regiono gyventojams suteikti papildomas galimybes tinkamai sutvarkyti buityje susidariusias pavojingąsias ir nepavojingąsias atliekas, plečia savo teikiamų paslaugų spektrą ir nuo 2017 m. liepos 4 d. pradeda teikti naują paslaugą gyventojams – mokamą atliekų priėmimą didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse.

Iki šiol didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse atliekos buvo priimamos tik nemokamai, tačiau jų kiekis negalėjo viršyti nustatytų dydžių. Nuo liepos 4 d. nemokamai priimamų atliekų kiekiai nemažės, tačiau, esant poreikiui, į kai kurias aikšteles galės būti pristatomi ir didesni atliekų kiekiai, už jų tvarkymą sumokant nustatyto dydžio mokestį.

Mokamai atliekos šiuo metu bus priimamos tik trijose Vilniaus regione esančiose aikštelėse – Gerseniškių g. 5, Ukmergėje bei  Pilaitės pr. 50 ir Liepkalnio g. 113b, Vilniuje. Įvertinus šių naujų paslaugų poreikį bei efektyvumą, numatoma priimti sprendimą dėl jų teikimo ir kitose UAB „VAATC“ valdomose didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse.

Atkreiptinas dėmesys ir į tai, kad nuo 2017 m. liepos 4 d. yra padidinami aikštelėse nemokamai priimamų nebenaudojamos elektros ir elektroninės įrangos bei stiklo kiekiai.

Su didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse mokamai priimamų atliekų priėmimo įkainiais ir priimamų atliekų kiekiais galite susipažinti  ČIA

Nemokamai priimamų atliekų kiekiai ČIA

 

 2017.06.30