• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Padidėjus gaisrų kilimo rizikai elkimės atsakingai

Liepos mėn 13 d. Vilniaus regiono nepavojingų atliekų sąvartyne (Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. ) kilo gaisras, kuris  bendromis ugniagesių bei VAATC darbuotojų pastangomis buvo suvaldytas. Įvertinus visas aplinkybes buvo nustatyta, kad gaisro priežastis – savaiminis užsidegimas, kuris, esant karštiems ir sausiems orams, galėjo kilti dėl pristatytų atliekų. Nors buvo imamasi visų įmanomų priemonių siekiant užkirsti kelią gaisro pasikartojimui, deja, dėl likusių pirminio gaisro židinių kilo dar keli nedideli lokalūs gaisrai. Visais atvejais gaisrai buvo operatyviai užgesinti skiriant visas įmanomas pajėgas tam, kad būtų maksimaliai išvengta galimos žalos aplinkai ir žmonėms. Įvertinant padidėjusį gaisringumo pavojų, VAATC su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovais aptarė visas įmanomas papildomas priemones, galinčias padėti išvengti gaisrų ateityje.      

„Apgailestaujame dėl įvykusių gaisrų. Tai iš ties sukrečia. Ėmėmės papildomų priemonių jiems išvengti ir padarysime viską, kad jie nepasikartotų. Kita vertus, raginame visus, kurie atsikrato atliekomis, taip pat įvertinti savo elgesio pasėkmes. Labai prašome skirti ypatingą dėmesį atliekų išrūšiavimui ir atsakingai įvertinti ar išmetamos atliekos nesukels pavojaus aplinkai ir su jomis dirbantiems žmonėms.“ –  teigia UAB „VAATC“ direktorius Tomas Vaitkevičius.