> Nuo 2020 m. spalio 28 d. laikinai stabdoma visų stotelių DĖK’ui veikla. Daugiau informacijos ČIA
> Didelių gabaritų ir žaliųjų atliekų surinkimo aikštelių lankytojų prašome griežtai laikytis reikalavimų, PATEIKTI ČIA 
> Asmenys, atvykę į Aikšteles be veido apsaugos priemonių, nebus aptarnaujami!
> Norintiems planuotis apsilankymų laiką Aikštelėse, siūloma naudotis aptarnavimo laiko rezervavimo sistema
> Vilniaus regiono nepavojingų komunalinių atliekų sąvartyne, atsiskaityti už pristatytas atliekas galima tik banko kortele arba mokėjimo pavedimu.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Padidėjus gaisrų kilimo rizikai elkimės atsakingai

Liepos mėn 13 d. Vilniaus regiono nepavojingų atliekų sąvartyne (Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. ) kilo gaisras, kuris  bendromis ugniagesių bei VAATC darbuotojų pastangomis buvo suvaldytas. Įvertinus visas aplinkybes buvo nustatyta, kad gaisro priežastis – savaiminis užsidegimas, kuris, esant karštiems ir sausiems orams, galėjo kilti dėl pristatytų atliekų. Nors buvo imamasi visų įmanomų priemonių siekiant užkirsti kelią gaisro pasikartojimui, deja, dėl likusių pirminio gaisro židinių kilo dar keli nedideli lokalūs gaisrai. Visais atvejais gaisrai buvo operatyviai užgesinti skiriant visas įmanomas pajėgas tam, kad būtų maksimaliai išvengta galimos žalos aplinkai ir žmonėms. Įvertinant padidėjusį gaisringumo pavojų, VAATC su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovais aptarė visas įmanomas papildomas priemones, galinčias padėti išvengti gaisrų ateityje.      

„Apgailestaujame dėl įvykusių gaisrų. Tai iš ties sukrečia. Ėmėmės papildomų priemonių jiems išvengti ir padarysime viską, kad jie nepasikartotų. Kita vertus, raginame visus, kurie atsikrato atliekomis, taip pat įvertinti savo elgesio pasėkmes. Labai prašome skirti ypatingą dėmesį atliekų išrūšiavimui ir atsakingai įvertinti ar išmetamos atliekos nesukels pavojaus aplinkai ir su jomis dirbantiems žmonėms.“ –  teigia UAB „VAATC“ direktorius Tomas Vaitkevičius.