> Nuo 2020 m. spalio 28 d. laikinai stabdoma visų stotelių DĖK’ui veikla. Daugiau informacijos ČIA
> Didelių gabaritų ir žaliųjų atliekų surinkimo aikštelių lankytojų prašome griežtai laikytis reikalavimų, PATEIKTI ČIA 
> Asmenys, atvykę į Aikšteles be veido apsaugos priemonių, nebus aptarnaujami!
> Norintiems planuotis apsilankymų laiką Aikštelėse, siūloma naudotis aptarnavimo laiko rezervavimo sistema
> Vilniaus regiono nepavojingų komunalinių atliekų sąvartyne, atsiskaityti už pristatytas atliekas galima tik banko kortele arba mokėjimo pavedimu.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Pažintis su Prancūzija įkvėpė dalintis daiktais

Ar galima pažinti Prancūziją per nereikalingus daiktus? Atsakymas yra šį savaitgalį Vilniaus senamiestyje vykęs renginys, kur istorijoms apie įvairias šalies vietoves, asmenybes bei tradicijas pasitarnavo jau naudoti ir pirmiesiems savininkams nebereikalingi drabužiai, papuošalai bei žurnalai. 

Prancūzija garsi ir savo blusturgiais bei tradicija suteikti daiktams vis naują šansą gyvuoti. Proga plačiau pasikalbėti apie tai tapo naudotų drabužių, aksesuarų bei mados žurnalų mainai. Dalis daiktų mainams bei šventės dekorui atkeliavo iš įvairiose Vilniaus vietose įsikūrusių gerų daiktų dalijimosi stotelių „Dėk‘ui“. Kitus į renginį atsinešė pavieniai žmonės.

Tekstilės pernaudojimo studija „Denim Diaries“ bendradarbiauja su „Atliekų kultūros“ iniciatoriumi Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centru. Tai jau trečiasis kartu organizuotas renginys – prieš tai iniciatoriai kvietė „apsilankyti“ Indijoje ir JAV.
Daugiau skaitykite:  https://www.delfi.lt/partnerio-turinys/atlieku-kultura/netiketa-pazintis-su-prancuzija-vilniecius-ikvepe-dalintis-daiktais.d?id=84806843