Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Rinkliavos mokestis – kokia jo nauda vilniečiams

Iki šiol vidutinis 60 m2 butas Vilniuje per mėnesį mokėjo apie 4 eurus už atliekų iš vežimą, o po Naujųjų metų įvedus rinkliavą, mokės apie 6 eurus. Kam gi bus panaudoti iš gyventojų surinkti papildomi pinigai?
Su kainos pokyčiais ne tik atsiranda daugiau galimybių užtikrinti švaresnę aplinką, bet ir keičiasi atliekų tvarkymo taisyklės. Nuo 2020 m. už atliekas bus mokama pagal faktiškai išmestų atliekų kiekį, nebebus apmokestinami sodo paskirties žemės sklypai, kuriuose nėra jokių pastatų, garažai individualių namų valdose, automobilių statymo vietos daugiabučiuose pastatuose ir kitose panašiose vietose. Dėl tokių pakeitimų mažėja rinkliava pagal apmokestinamų visų Vilniuje esančių NT objektų plotą, nuo dabartinių 39,8 mln. m2 iki 34,6 mln. m2.

Daugiau apie naujoves skaitykite čia: https://www.delfi.lt/partnerio-turinys/atlieku-kultura/vilniuje-ivedama-rinkliava-uz-atlieku-tvarkyma-kaip-keisis-musu-rusiavimo-iprociai.d?id=83089107