Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Stotelės DĖK’UI jau atveria duris atsinaujindamos

Po netrumpos, karantino laikotarpiu trukusios pertraukos, dalijimosi daiktais stotelės „Dėk’ui“ vėl atveria savo duris. Nuo gegužės 22 d. visose stotelėse ir vėl priimami dalijimuisi tinkami daiktai, o visi norintys, kviečiami juos rinktis bei rezervuoti stotelių „Dėk’ui“ svetainėje. Jau birželio 4 d. visos stotelės „Dėk’ui“ lauks atvykstančių tuos daiktus pasiimti. DĖK’ui stotelė© Organizatorių nuotr. Dėl koronaviruso pandemijos pavojaus šalyje ir pasaulyje, beveik tris mėnesius stotelių „Dėk’ui“ veikla buvo laikinai sustabdyta. Norėta maksimaliai sumažinti žmonių susibūrimus ir užkirsti kelią viruso plitimo galimybei, tad, daiktai į stoteles nebuvo priimami, taip pat – išduodami. Per visą savo gyvavimo laikotarpį, stotelės „Dėk‘ui“ sulaukė ne tik gyventojų simpatijų, bet ir pripažinimo, todėl dėl jų veiklos atnaujinimo buvo teiraujamasi bene kiekvieną dieną. Sušvelnėjus karantino sąlygoms, dalijimosi daiktais stotelės Dėk’ui jau šiandien atnaujino savo veiklą ir labai laukia visų norinčių pasidalyti tinkamais naudoti daiktais. O visus, kam šių daiktų labai reikia, kviečiame juos rinktis ir rezervuoti internetinėje svetainėje.

Stotelių populiarumo paslaptis – paprastume

Pirmoji dalijimosi daiktais stotelė „Dėk‘ui“ buvo atidaryta 2019 m. birželio mėnesį, Vilniaus mieste. Vos po pusmečio Vilniaus regione jau veikė net 16-os stotelių tinklas. Plečiant šį tinklą, stotelės įrengtos ne tik Vilniaus mieste, bet ir Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės, Vilniaus rajonų bei Elektrėnų savivaldybėse. Stotelėms „Dėk‘ui“ pradėjus veiklą, Vilniaus regiono gyventojams jau nebereikėjo sukti galvos, kur dėti prie interjero netinkančią kėdę, sofą ar kitą nebereikalingą, tačiau tvarkingą ir tinkamą naudoti daiktą. Per nepilnus dalijimosi daiktais stotelių veiklos metus, daugiau nei 3000 daiktų surado naujus namus. Iš gyventojų namų į stoteles keliavo ne tik įvairūs baldai, bet ir buitinė technika, indai, žaislai, knygos, o įmonės dažniau vežė po remonto likusias statybines medžiagas, nebereikalingas biuro kėdes ar techniką. Stotelės „Dėk’ui“ veikia labai paprastai – būtent taip, kad gyventojams palikti ir pasiimti daiktus būtų nesudėtinga bei patogu. Tvarkingus ir tinkamus naudoti daiktus gyventojai, taip pat įmonės gali palikti bei pasiimti nemokamai. Svarbiausia – tik tai, kad daiktai būtų geros būklės, tvarkingi, o žmonės, kurie tuos daiktus pasiims, jais galėtų džiaugtis.

Plečiamas priimamų daiktų asortimentas

Kartu su dalijimosi daiktais stotelių veiklos atnaujinimu, plečiamas ir į jas priimamų daiktų asortimentas. Čia bus priimami ir 0,5 litro bei 0,7 litro stiklainiai. Pusės litro stiklainiai bus perduodami „Maisto bankui“ – organizacija juos panaudos įvairiems troškiniams ar uogienėms, kuriais pasidalins su nepriteklius patiriančiais žmonėmis. Norint palengvinti Maisto banko savanorių darbą ypatingai laukiami stiklainiai be etikečių. Tikimasi, kad 0,7 litro talpos stiklainiai, kuriais bus pasidalinta, pravers norintiems susidėti medų, uogienes bei kitus gardumynus. Taip pat, keturiose stotelėse, esančiose Pilaitės pr. 50, Vilniuje, Vilniaus rajone, Grikienų kaime, Elektrinės g.14A, Eletrėnuose ir Vilniaus g. 3G, Šalčininkuose, galima bus pasidalinti švariais, tvarkingais dalijimuisi tinkamais viršutiniais drabužiais, pavyzdžiui – paltais, striukėmis, kostiumais, švarkais, suknelėmis, kelnėmis ir pan. Įvertinus stotelių lankytojų poreikius, nuo šiol į stoteles galima pristatyti remontui ar apdailai tinkamas įvairias medžiagas, dienines užuolaidas, galanterijos gaminius (pvz., moteriškas ir vyriškas rankines, diržus, lagaminus). Kaip ir anksčiau Stotelės Dėk’ui laukia daiktų ir iš verslo atstovų, tad, įmonės kviečiamos aktyviai dalyvauti dalijantis tiek mažesniais, tiek ir didesniais nereikalingų daiktų ar medžiagų kiekiais. Daugiau sužinoti apie stoteles galite čia, o norintintieji savanoriauti stotelėse, rašykite el. paštu – stoteledekui@vaatc.lt.