Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Stotelės DĖK’UI – tikras bendruomeniškumo pavyzdys

Smagu, kad Vilniaus regione jau veikia 4 stotelės DĖK’UI: Pumpėnų g. 10, Vilniuje, Trakų g. 1A, Lentvaryje ir Vilniaus rajone, Vėliučionių bei Pakryžės kaimuose, bet dar smagiau, kad per visą šių keturių dalijimosi daiktais stotelių veiklos laikotarpį išdalinta net 1700 daiktų!
Jie nebuvo išmesti kažkur prie mišrių komunalinių atliekų konteinerių, palikti pamiškėse ar kitose netinkamose tam vietose, jie atrado antrus namus. Jei šie daiktai būtų priduoti kaip atliekos – tai būtų 34 000 kg., arba 34 tonos, arba net 10 didžiulių atliekų surinkimo konteinerių!

Dalijimosi daiktais stotelės DĖK‘UI sudaro galimybes patogiai ir legaliai atsikratyti nereikalingais, bet geros būklės, tinkamais naudoti daiktais jais pasidalijant su kitais. Už daiktų atidavimą mokestis neimamas, šie daiktai neįskaičiuojami į gyventojui nustatytus kasmetinius nemokamai pristatomų atliekų kiekius, o  naujiems šeimininkams iš stotelės DĖK‘UI daiktai taip pat atiduodami nemokamai. Visi, kam labai reikia vienokių ar kitokių daiktų, bet neturi galimybių jų įsigyti, šiose stotelėse tikrai juos suras. Stotelės DĖK’UI yra tikras bendruomeniškumo  pavyzdys!

Labai džiugina ir tai, kad sulaukiame vis daugiau savanorių, o jei prie šios gražios iniciatyvos nori prisidėti ir TU, rašyk el. paštu: stoteledekui@vaatc.lt.