• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Stotelės DĖK’UI – tikras bendruomeniškumo pavyzdys

Smagu, kad Vilniaus regione jau veikia 4 stotelės DĖK’UI: Pumpėnų g. 10, Vilniuje, Trakų g. 1A, Lentvaryje ir Vilniaus rajone, Vėliučionių bei Pakryžės kaimuose, bet dar smagiau, kad per visą šių keturių dalijimosi daiktais stotelių veiklos laikotarpį išdalinta net 1700 daiktų!
Jie nebuvo išmesti kažkur prie mišrių komunalinių atliekų konteinerių, palikti pamiškėse ar kitose netinkamose tam vietose, jie atrado antrus namus. Jei šie daiktai būtų priduoti kaip atliekos – tai būtų 34 000 kg., arba 34 tonos, arba net 10 didžiulių atliekų surinkimo konteinerių!

Dalijimosi daiktais stotelės DĖK‘UI sudaro galimybes patogiai ir legaliai atsikratyti nereikalingais, bet geros būklės, tinkamais naudoti daiktais jais pasidalijant su kitais. Už daiktų atidavimą mokestis neimamas, šie daiktai neįskaičiuojami į gyventojui nustatytus kasmetinius nemokamai pristatomų atliekų kiekius, o  naujiems šeimininkams iš stotelės DĖK‘UI daiktai taip pat atiduodami nemokamai. Visi, kam labai reikia vienokių ar kitokių daiktų, bet neturi galimybių jų įsigyti, šiose stotelėse tikrai juos suras. Stotelės DĖK’UI yra tikras bendruomeniškumo  pavyzdys!

Labai džiugina ir tai, kad sulaukiame vis daugiau savanorių, o jei prie šios gražios iniciatyvos nori prisidėti ir TU, rašyk el. paštu: stoteledekui@vaatc.lt.