YPATINGAI IŠAUGUS AIKŠTELĖS LANKYTOJŲ BEI JŲ PRISTATOMŲ ATLIEKŲ SRAUTAMS, LABAI PRAŠOME ATIDĖTI SAVO ATVYKIMUS Į DIDELIŲ GABARITŲ ATLIEKŲ SURINKIMO AIKŠTELES IKI BIRŽELIO 24D. ĮSKAITYTINAI!

 Daugiau informacijos https://www.vaatc.lt/aiksteles/

Pilaitės stotelėje DĖK’ui veiklą pradeda „DĖK’ui“ dirbtuvės!

Nuo birželio 1 d. kartu su nauju VšĮ „Žiedinė ekonomika“ ir  UAB „VAATC“ projektu „Atsinaujink“, Pilaitės stotelėje DĖK’ui veiklą pradeda „DĖK‘ui“ dirbtuvės!

Projekto „Atsinaujink“ tikslas – padėti žmonėms iš socialiai pažeidžiamų grupių bei turintiems mažiau galimybių darbo rinkoje, „DĖK‘ui“ dirbtuvėse įgyti daiktų taisymo įgūdžių ir juos pritaikyti savo būsimoje profesinėje veikloje.

Jei ir Jūs norite prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo, maloniai kviečiame paremti projektą nereikalingais, bet tinkamais naudoti įrankiais, o jei turite gebėjimų bei įgūčių ir projekto dalyviams galėtumėte pravesti apmokymus, kviečiame susisiekti su Karolina Mumgaudyte el. paštu: karolina@circulareconomy.lt. Jūsų dovanoti įrankiai bus prasmingai naudojami projekto veikloje, o Jūs galbūt čia sutiksite savo būsimą pameistrį!

Projektas „Atsinaujink“ paremtas aktyviu bandruomenių įsitraukimu, tad kviečiame viešasias įstaiga inicijuoti bei kurti panašius projektus dirbtuvių principu, kuriose bendruomenės galėtų jungtis bendrai veiklai.