• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

UAB „VAATC“ ir vėl tūkstančio geriausiųjų sąraše!

„Verslo žinių“ iniciatyva kiekvienais metais skelbti TOP 1000 didžiausių Lietuvos įmonių, pirmaujančių pagal praėjusių metų pardavimo pajamas, jau tapo gražia tradicija bei skatina mokytis iš geriausių sėkmės pavyzdžių ir didinti konkurencingumą nuolat besikeičiančioje aplinkoje. UAB „VAATC“  pelnas ir pardavimo pajamos, dėka teikiamų paslaugų apimčių augimo bei jas teikiant patiriamų sąnaudų mažinimo, sparčiai augo. Lyginant 2016 ir 2017 metų rezultatus, TOP 1000 sąraše UAB „VAATC“ šoktelėjo aukštyn net per 254 vietas ir dabar jau užima 405-ąją vietą, o tai didžiulė paskata Bendrovei siekiant aukščiausių aplinkosauginių standartų užtikrinimo bei veiklos efektyvumo.

2018.07.12