• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

VAATC – tarp geriausių verslo lyderių

„Verslo žinių“ iniciatyva pristatytas rinkimų  „Lietuvos verslo lyderiai 500“ reitingas, kuriame didžiosios šalies bendrovės įvertintos atsižvelgiant į jų verslo augimą, veiklos efektyvumą, naudą darbuotojams, skaidrumą ir indėlį ugdant verslo visuomenę komunikuojant savo patirtį.

2020 metų „Lietuvos verslo lyderiai 500“ sąraše VAATC užima garbingą 419 vietą ir  tai yra Bendrovės pripažinimas kaip Lietuvos verslo lyderio, kuris ne tik tvariai bei pelningai vysto didžiausią Lietuvoje verslą, bet ir atsakingai dalijasi laimėjimais su darbuotojais bei visuomene.

 Visą išrinktų „Lietuvos verslo lyderiai 500“ sąrašą galite pamatyti čia: https://www.vz.lt/lietuvos-verslo-lyderiai/500/2020/all