• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

UAB „VAATC“ prisidės prie darbuotojų pensijos kaupimo

Būdami jauni ir darbingi, retai susimąstome apie mūsų laukiančią pensiją. UAB „VAATC“, siekdama pasirūpinti savo darbuotojų gerove ne tik šiandien, bet ir senatvėje, su UAB „INVL Asset Management“ sudarė bendradarbiavimo pensijų kaupimo srityje sutartį, pagal kurią UAB „VAATC“ lėšomis darbuotojų naudai bus mokamos pensijos kaupimo įmokos į darbuotojų pasirinktus pensijų fondus. Pirmąsias įmokas UAB „VAATC“ perves jau šiemet!

Šia priemone UAB „VAATC“ tikisi paskatinti ir pačius darbuotojus domėtis savo socialine apsauga ir rūpintis būsimo gyvenimo kokybe. UAB „INVL Asset Management“ darbdaviui pritaikytomis palankesnėmis sąlygomis galės pasinaudoti darbuotojai, nusprendę papildomai kaupti senatvės pensijai ir savo asmeninėmis lėšomis.