Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro darbuotojams – įtarimai korupcija

Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centas (VAATC) dėl įtarimų turto pasisavinimu ir korupcija pirmadienį nuo pareigų nušalino tris darbuotojus.

Šie veiksmai atlikti po to, kai Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko poėmius darbuotojų darbo vietose, pranešė VAATC.

STT vėliau pranešė, jog Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) atlieka tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos ir nusikalstamų finansinių schemų VAATC.

„Situacija sukrėtė. Turime įmonėje įsidiegę ir atnaujiname technines ir organizacines kontrolės priemones, tačiau matyt, kad kažkurie saugikliai nesuveikė. Todėl atliekame vidinį tyrimą ir bendradarbiaujame su teisėsauga, kad būtų nustatytos visos aplinkybės“, – pranešime sakė VAATC direktorius Tomas Vaitkevičius.

Dar vienas darbuotojas, kurio atžvilgiu dabar pradėti procesiniai veiksmai, jau anksčiau atleistas.

Įmonė dar vasarą kreipėsi į Aplinkos apsaugos departamentą bei STT dėl gauto skundo. Pasak direktoriaus, įmonė neturėjo pajėgumų išsiaiškinti skunde minimų aplinkybių, todėl buvo kreiptasi į institucijas.

Pasak T. Vaitkevičiaus, pradėtas vidinis tyrimas, be to, įmonė pasitelkusi ir išorės ekspertus iš naujo įvertins kontrolės priemones įmonėje ir ją atnaujins, kad tokie atvejai nesikartotų.