Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Vilniaus regione jau keturios Stotelės DĖK’UI!

Spalio 8 d. pradėjo veikti dar dvi dalijimosi daiktais stotelės DĖK’UI Vilniaus rajone  didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse Vėliučionių ir Pakryžės kaimuose.

Pirmoji Stotelė DĖK’UI atidaryta birželio 14 d. didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje Pumpėnų g.10, Vilniuje, o  rugsėjo 12 d. – Lentvaryje, Trakų g.1a. Dabar Vilniaus regione veikia jau keturios stotelės DĖK’UI. Numatyta, kad DĖK’UI tinklui priklausys 23 stotelės, iš jų 11 bus įrengta Vilniaus mieste ir 12 kitose Vilniaus regiono savivaldybėse.

Stotelės DĖK’UI žemėlapyje:   Pumpėnų g.10, Vilnius    Trakų g.1A, Lentvaris   Pakryžės k. Vilniaus raj.   Vėliučionių k., Vilniaus raj.

Lietuvoje ir kitose šalyse jau sukurti bei naujai įgyvendinami įvairūs dalijimosi ar keitimosi daiktais būdai, bet UAB „VAATC“ įgyvendinama idėja – dalijimosi daiktais stotelės DĖK’UI, yra pirmosios ne tik savo pavadinimu, bet ir kitokiu veikimo principu. Gyventojų patogumui yra sukurta galimybė daiktus matyti ne tik realioje, bet ir virtualioje stotelėje – interneto svetainėje www.stoteledekui.lt. Patikusius daiktus galima rezervuoti, o ketvirtadienį, atvykus į stotelę DĖK’UI, pasiimti ne tik rezervuotus, bet ir pasirinkti iš dar nerezervuotų daiktų.

Tvarkingų, geros būklės, bet jau nereikalingų daiktų savo namuose gali surasti  kiekvienas, o kad nereikėtų ilgai galvoti ką su tokiais daiktais daryti, siūlomas sprendimas – dalijimosi daiktais stotelės DĖK’UI.

„Dalijimosi daiktais stotelė DĖK’UI yra tikras bendruomeniškumo pavyzdys. Stotelių DĖK’UI tinklo sistemos nauda abipusė: gyventojams sudaromos galimybės nereikalingais, bet geros būklės daiktais atsikratyti neteršiant aplinkos, legaliai ir patogiai. Už pristatytus daiktus iš žmonių nebus imamas mokestis,  šie daiktai nebus įskaičiuojami į gyventojui nustatytus kasmetinius nemokamai pristatomų atliekų kiekius. Į naujų šeimininkų rankas jie pateks nemokamai, tad ir sunkiai besiverčiančios šeimos šiose stotelėse tikrai suras naudos“, –  pasakojo UAB „VAATC“ direktorius Tomas Vaitkevičius.

Tikimasi, tokių stotelių tinklas mus skatins atsakingiau vartoti, padės taupyti finansinius išteklius bei užtikrinti tvarkingesnę atliekų tvarkymo sistemą, kad vis rečiau pamatysime pamiškėse ar prie mišrių atliekų konteinerių paliktų baldų, buitinės technikos ar kitokių didelių gabaritų atliekų.

Džiugu, kad į stotelių veiklą įsitraukia vis daugiau savanorių, jie šauniai darbuojasi Vilniaus ir Lentvario stotelėse DĖK’UI bei nuoširdžiai palaiko šį projektą. Visus, norinčius tapti stotelių DĖK’UI savanoriais, prašome rašyti el. paštu: stoteledekui@vaatc.lt.

Jei norite pasidalinti nebereikalingais, bet tinkamais naudoti ir tvarkingais daiktais, atvežti juos galite į bet kurią Vilniaus regione eančią didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę jos darbo metu. Aikštelių adresus ir darbo laiką surasite adresu: www.vaatc.lt/aiksteles/.

Juk tikrai svarbu, kad kažkam nebereikalingas, bet tinkamas naudoti daiktas nebus išmestas, o atras naujus namus ir džiugins tuos, kam jo labiausiai reikia.

Atidarymo metu -Vilniaus rajono savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Miroslav Romanovski ir UAB „VAATC“ direktorius Tomas Vaitkevičius