• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Vilniaus regiono gyventojams atliekų surinkimo tvarka nesikeičia

Vilniaus regiono gyventojus pasiekianti informacija apie tai, kad dėl Mechaninio biologinio apdorojimo (MBA) įrenginių veiklos pradžios nebus aptarnaujami surinkimo konteineriai, neteisinga. 

 Pradėjus veikti MBA įrenginiams, atliekų tvarkymo organizavimo pokyčių gyventojai negali ir neturi patirti. Šie pokyčiai įtakos turės atliekų vežėjams, kurie iš gyventojų surinktas atliekas pristatys nebe į Vilniaus regioninį nepavojingųjų atliekų sąvartyną, o į MBA gamyklą, kurioje ir vyks atliekų rūšiavimas, atskiriant perdirbimui ar kitam panaudojimui tinkamas atliekas.

  „Nėra jokių priežasčių teigti, kad komunalinių atliekų konteineriuose surinktos  mišrios komunalinės atliekos nebus priimamos MBA. Mes, kaip už MBA įrenginių eksploatavimo kontrolę atsakinga bendrovė, užtikrinsime, kad šių atliekų srautą MBA operuojanti bendrovė priimtų be jokių apribojimų“ – teigia UAB „VAATC“ direktorius Tomas Vaitkevičius.

 Pastebėtina, kad klaidinančią informaciją platinantiems atliekų vežėjams yra žinoma, kokia tvarka vadovaujantis ir laikantis procedūros yra priimamos atliekos MBA gamykloje, kadangi šių metų sausio – kovo mėnesiais vykdant bandymus su atliekomis iš gyventojų surinktos atliekos buvo pristatomos į MBA gamyklą. Visu bandymų su atliekomis laikotarpiu bei po jo, su atliekų vežėjais vyko intensyvus bendradarbiavimas, buvo organizuotos konsultacijos, atsižvelgta į gautas pastabas bei praktinius patarimus.

  2016.04.28