• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Vilniuje – nauji tekstilės konteineriai

Ilgą laiką Vilniaus mieste galėjome matyti tekstilei surinkti skirtus konteinerius – jų savininkė buvo viena privati bendrovė. Tačiau savivaldybės netenkino daug dalykų: prie konteinerių susikaupdavo polietileno maišelių kalnai, įmonė dažnai vėluodavo išvežti susikaupusias atliekas, nekontroliavo į konteinerius patenkančio atliekų srauto, tad buvo atsisakyta jų paslaugų.

Tiems, kurie nerimastingai laukia specialiai tekstilės atliekoms surinkti skirtų konteinerių turime gerų žinių – sausio mėnesį, prie prekybos centrų visame mieste, bus pastatyti nauji tekstilės rūšiavimo konteineriai.

Apie tai skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/projektai/atlieku-kultura/jau-greitai-vilniu-pasieks-nauji-tekstiles-konteineriai-kaip-rusiuosime-netolimoje-ateityje.d?id=83123327