• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Užuolaidos pavirs daugkartiniais maišeliais

Visose didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse www.vaatc.lt/aiksteles/ priimamos ir dieninės užuolaidos. Surinktos užuolaidos bus panaudotos siekiant įgyvendinti gražią ir prasmingą idėją – jos pavirs daugkartiniais maišeliais.

Trakų bendruomenė sugalvojo iš nebereikalingų dieninių užuolaidų siūti maišelius, kurie pagaliau galės pakeisti vienkartinius plastikinius. Ši idėja kilo bendruomenės „Pozityvūs Trakai“ narei Danai, kuri pastebėjusi ypač didelius turistų paliekamų ir išmetamų plastikinių maišelių kiekius, nusprendė tam surasti alternatyvą. Šiam tikslui susivienijo visa bendruomenė, kuri su didžiuliu užsidegimu ir vidine motyvacija siuva daugkartinio naudojimo maišelius.

Trakų bendruomenė

Trakų bendruomenė sugalvojo gražią iniciatyvą ir iš nebereikalingų dieninių užuolaidų siūna medžiaginius maišelius, kurie gali pakeisti vienkartinius plastikinius maišelius. Kviečiame aktyviai prisidėti prie šios gražios idėjos ir atnešti nebereikalingas dienines užuolaidas į artimiausią stotelę DĖK'UI. Visos surinktos užuolaidos bus perduotos Trakų bendruomenei, kad galėtų nenutrūkstamai darbuotis. #atliekukultura

Posted by Atliekų kultūra on 2019 m. lapkričio 19 d., antradienis