BUTIKAS DĖK’UI VILNIUJE ŽYDŲ G. 2 , NUO RUGPJŪČIO 16 iki 29 D. NEDIRBS. LAUKSIME JŪSŲ RUGPJŪČIO 30 D.!
VYKSTANČIŲ Į AIKŠTELES DĖMESIUI!   WWW.VAATC.LT/VYKSTANCIU-I-AIKSTELES-DEMESIUI/
RENKAMA PARAMA KREMENČUKO MIESTUI

 

Apie bendrovę Sąvartynas Aikštelės MBA Klausimai – atsakymai Kontaktai

Regioninio plano rengimas

Vadovaujantis Valstybiniu atliekų prevencijos ir tvarkymo planu, kuriam jau pritarė Vyriausybė, bus rengiami regionų ir savivaldybių atliekų prevencijos ir tvarkymo planai, nustatantys valstybines ir savivaldybėms skirtas atliekų tvarkymo užduotis, projektuojantys naujos perdirbimo infrastruktūros poreikius, nacionalinės ir ES paramos kryptis.

VAATC vadovas Tomas Vaitkevičius neabejoja, kad gyventojų įsitraukimas gali suteikti kryptį – ne tik vilniečių, bet ir Trakų, Elektrėnų, Šalčininkų, Švenčionių, Širvintų, Ukmergės, Vilniaus rajonų gyventojų. Labai daug atliekų tvarkymo sėkmės  skirtingose savivaldybėse priklauso nuo vietos politikų ir gyventojų dialogo.

Gyventojų nuomonė laukiama iki vasaros pabaigos: Visuomenės apklausa

Besidomintieji čia suras aktualią informaciją apie Regioninio plano projekto rengimo eigą, pagrindinius rezultatus bei visuomenės apklausas.

Vilniaus regioninio ir septynių Vilniaus regiono savivaldybių atliekų prevencijos ir tvarkymo 2021-2027 metų planą rengs bendrovės „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ ir „Jostra“.

„Labai tikiuosi, kad naujo laikotarpio planai nebus planais dėl planų, kai planai – sau, o gyvenimas – sau. Atliekų sektoriui trūksta nuoseklios ir ilgalaikės strategijos. Turime gerą progą šį trūkumą panaikinti“, – pabrėžė T. Vaitkevičius.