• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

„Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!“

„Atliekų kultūra“ nuolat kviečia visus atliekų tvarkytojus jungtis vienam bendram tikslui kuriant vieningą, sklandžią, patikimą atliekų tvarkymo sistemą ir dalinasi gauta informacija apie akciją „Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!“. „Atliekų kultūra“ kviečia visus pasinaudoti šios akcijos suteikiamomis galimybėmis ir tikisi, kad tokios iniciatyvos prisidės prie esminių, su atliekų tvarkymu susijusių, problemų sprendimo.

„Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!“

2020 m. rugsėjo 21 d. Vilniaus mieste, iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos: Elektros ir elektroninės įrangos atliekos (išskyrus šaldytuvus ir šaldiklius); Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos;Vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos.

Sumokant atliekų turėtojui bus surenkamos: Automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos (yra išimčių); Automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos; Eksploatuoti netinkamos transporto priemonės.

Jeigu Jūsų įmonė, įstaiga ar organizacija bei Jūsų įmonės, įstaigos ar organizacijos darbuotojai arba gyventojai turi aukščiau išvardintų atliekų prašome iki 2020 m. rugsėjo 14 d. registruotis  e-paštu atliekos@atc.lt  arba telefonu 8 5 206 09 01.

Norintys priduoti savo nebenaudojamą automobilį arba pateikti informaciją apie kiemuose be priežiūros paliktus nebenaudojamus automobilius ar nelegalius transporto priemonių ardytojus, turėtų rašyti e-paštu info@autotvarkymas.lt arba skambinti telefonu  8 600 900 30.

Informaciją  apie projektą „Mes rūšiuojam“, prizus, dalyvių registraciją rasite  www.mesrusiuojam.lt.