• Nuo balandžio 8d. visos stotelės DĖK’ui pradeda dirbti įprasta tvarka. Atvykusiųjų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų, dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.  
  • Visos atliekų surinkimo aikštelės karantino metu dirba įprastu laiku.
  • Jei nuspręsite vykti į aikšteles, siekiant apsaugoti Jūsų artimuosius, Jus ir mūsų darbuotojus, primename, kad privalote griežtai laikytis reikalavimų ir aptarnavimo tvarkos, kurie pateikti ČIA.
Tikimės visų supratimo ir pagalbos. Saugokite save ir kitus. 

Koks žolės kiekis vienam gyventojui per kalendorinius metus leidžiamas atvežti į žaliųjų atliekų surinkimo aikštelę? Jei šeimoje 2 suaugę, ar maksimalus kiekis yra 2 kartus didesnis?

Į žaliųjų atliekų surinkimo aikštelę vienas gyventojas per metus gali pristatyti 3 m3, o du asmenys 6 m3 žolės. Primename, kad prašysime pateikti asmenų tapatybes patvirtinančius dokumentus (asmens tapatybės kortelė, pasas, vairuotojo pažymėjimas, išduotas nuo 2005 m. lapkričio 1 d.) bei nurodyti tikslias gyvenamąsias vietas. Nepateikus šių duomenų atliekos į UAB “VAATC” eksploatuojamas aikšteles nebus priimamos. Žalųjų atliekų surinkimo aikštelių adresai bei darbuotojų telefonų numeriai nurodyti įmonės tinklalapyje, prie kiekvienos konkrečios aikštelės adresu https://www.vaatc.lt/aiksteles/.