Sąvartynas Vidugirių k. 3, Vievio sen., Elektrėnų sav. , aikštelės https://www.vaatc.lt/aiksteles/ bei stotelės DĖK’ui https://www.stoteledekui.lt/ vasario 16 d. nedirbs.

Apie bendrovę 700DĖK'ui Sąvartynas Aikštelės MBA Kontaktai

Kviečiame prisijungti ir įmones

„Pastebėjome, kad įmonės jaučia vis didesnį poreikį atiduoti jiems nereikalingus daiktus, neparduotas prekes, remontui ar apdailai tinkamas medžiagas. Verslininkai dažnai atnaujina biurus ar kompanijos patalpas, o po remonto lieka daug nebereikalingų, bet gerų, kokybiškų ir naudojimui puikiai tinkančių daiktų. Žinoma, kai kurios įmonės daiktais dalijasi su savo darbuotojais, tačiau dabar jie galės juos nesunkiai bei be didesnių rūpesčių perleisti ir į kitų žmonių rankas – stotelėse „Dėk‘ui“ jau esame pasirengę priimti daiktus iš verslo atstovų. Tad kviečiame atvykti į stoteles ir aktyviai dalyvauti dalijantis tiek mažesniais, tiek ir dideliais jų kiekiais“, – apie tai, kodėl nusprendė kviesti įmones dalintis, pasakoja T. Vaitkevičius.

Vilniaus mieste esančias įmones kviečiame daiktus vežti į didžiausią „Dėk’ui“ stotelę, esančią Graičiūno g. 36D, Vilniuje ( ji yra šalia didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės Graičiūno g. 36C), o kitas Vilniaus regione esančias įmones – į bet kurią jų rajone esančią stotelę „Dėk‘ui“ arba didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę.

Atkreipiame dėmesį į stotelės „Dėk‘ui“, esančios Graičiūno 36D, darbo laiką. Kol kas šioje stotelėje daiktai bus priimami tik dvi dienas per savaitę – antradienį ir ketvirtadienį nuo 8 iki 17 val, pertrauka nuo 12 iki 12.30 val.

Daugiau skaitykite:

https://www.delfi.lt/projektai/atlieku-kultura/pleciasi-daiktu-dalijimosi-stoteliu-dekui-tinklas-kviecia-prisijungti-ir-imones.d?id=82845829